Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NË ITALI

Stefano Pioli, trajneri i muajit tetor

Stefano Pioli, trajneri i muajit tetor


4 November, 2021 @14:10

Kryetrajneri i Milanit, Stefano Pioli, është përzgjedhur trajneri më i mirë i muajit tetor në Serie A.

Milan ka shënuar pesë fitore në pesë ndeshjet e tetorit në Itali dhe përkundër që ende janë pa fitore në Ligë të Kampionëve, ata kanë kapur formë të jashtëzakonshme në Serie A që nga fillimi i stinorit dhe bashkëkryesojnë me Napolin.

Pas barazimit të mbrëmshëm ndaj Portos në kuadër të Ligës së Kampionëve, rossonerët tash kanë nisur përgatitjet për t’i dalë përballë Interit në Derby della Madonnina.


PËRSHËNDETEN NGA CHAMPIONS

Të eliminuarit nga Champions!

Champions League

Të eliminuarit nga Champions!

04/11/21 @ 00:17

4 SIGUROJNË BILETËN

Pas 4 xhirove, vetëm 4 më të fuqishmit kualifikohen

Champions League

Pas 4 xhirove, vetëm 4 më të fuqishmit kualifikohen

03/11/21 @ 23:53

REAL MADRID - SHAKHTAR

Reali mposhtë Shakhtarin, klubi i parë me 1000 gola!

Champions League

Reali mposhtë Shakhtarin, klubi i parë me 1000 gola!

03/11/21 @ 20:35

FTESAT E KOSOVËS U21

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

Shqipëria/Kosova/International

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

03/11/21 @ 16:08

FTESAT GREKE

Van’t Schip publikon të ftuarit kundër Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Van’t Schip publikon të ftuarit kundër Kosovës

03/11/21 @ 15:59

DERBI I QYTETIT TË PRIZRENIT

Ndërrohet vendimi, derbi prizrenas luhet në Suharekë

FFK Liga e parë

Ndërrohet vendimi, derbi prizrenas luhet në Suharekë

03/11/21 @ 11:26

MEDIA TALK

Muriqi mund të largohet, por vetëm si huazim

Serie A/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Muriqi mund të largohet, por vetëm si huazim

02/11/21 @ 15:37

ROMA 1-2 MILAN

Me Ibrën, Milan merr fitoren e radhës

Serie A

Me Ibrën, Milan merr fitoren e radhës

31/10/21 @ 22:53

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

30/10/21 @ 09:00

JUVENTUS 1-2 SASSUOLO

Max Lopez për fitoren historike të Sassuolos ndaj Juventusit

Serie A

Max Lopez për fitoren historike të Sassuolos ndaj Juventusit

27/10/21 @ 21:20

MILAN 1-0 TORINO

Giroud bën Milanin lider

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Giroud bën Milanin lider

26/10/21 @ 23:10

INTER 1-1 JUVENTUS

Dybala në fund neutralizon derbi d’Italian

Serie A

Dybala në fund neutralizon derbi d’Italian

24/10/21 @ 22:54

KOLUMNE

5+4 për fundjavë!

Premier League/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

5+4 për fundjavë!

22/10/21 @ 16:30

BODO GLIMT SHKRUAN HISTORI

Kundërshtari i Prishtinës, i jep humbjen historike Romës

Conference League/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Kundërshtari i Prishtinës, i jep humbjen historike Romës

21/10/21 @ 20:47

MILAN 3-2 VERONA

Super Milan fiton me përmbysje të madhe

Serie A

Super Milan fiton me përmbysje të madhe

16/10/21 @ 22:53

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/Analiza

5 për fundjavë!

15/10/21 @ 17:00


 
Të gjitha lajmet nga Serie A