Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (27)

Superliga - Formacioni i javës (27)


1 April, 2024 @12:50

Pas ndeshjeve të xhiros 27, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Agron Kolaj (PRI);

Armend Thaqi (BAL), Leotrim Bekteshi (LLA), Osuman Mballow (FER), Arlind Veliu (MAL);

Hamdi Namani (LLA), Ensar Huruglica (DRI), Etnik Brruti (MAL);

Ibrahim Cërvadiku (FER), Altin Mërlaku (DUK), Altin Aliu (MAL).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga