Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BELGJIKA

Thierry Henry rikthehet në Belgjikë

Thierry Henry rikthehet në Belgjikë


30 May, 2021 @21:42

Thierry Henry është rikthyer përsëri në përfaqësuesen e Belgjikës.

Henry do të jetë në stafin teknik te Belgjika dhe do t’i ndihmojë trajnerin Roberto Martinez.

Belgjika në EURO 2020 gjendet në një grup me Danimarkën, Finlandën dhe Rusinë.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani