Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFERIMI

Maqedonia e Veriut - Sllovenia, në drejtimin e gjyqtarëve të Kosovës

Maqedonia e Veriut - Sllovenia, në drejtimin e gjyqtarëve të Kosovës


Teksti: FFK

30 May, 2021 @21:00

Pak ditë pasi një katërshe e gjyqtarëve tanë e ndau drejtësinë në ndeshjen miqësore të kombëtareve A, Turqi – Azerbajxhan, një tjetër treshe e gjyqtarëve kosovarë është deleguar nga UEFA për ndeshjen miqësore Maqedoni e Veriut – Slloveni.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të martën (më 1 qershor) në stadiumin “National Arena Todor Proeski” në Shkup, derisa do të drejtohet nga gjyqtari Besfort Kasumi, të cilit do t’i asistojnë Edmond Zeqiri dhe Fatmir Sekiraqa, teksa gjyqtar i katërt do të jetë Igor Stojvevski nga Maqedonia e Veriut.


KOSOVA

Kosova zhvillon edhe stërvitjen e tretë për ndeshjet e qershorit

Përfaqësuesja

Kosova zhvillon edhe stërvitjen e tretë për ndeshjet e qershorit

30/05/21 @ 18:54

2 KORRIKU - BESIKTAS

2 Korriku arrin marrëveshje bashkëpunimi me Besiktasin

FFK Liga e parë

2 Korriku arrin marrëveshje bashkëpunimi me Besiktasin

30/05/21 @ 16:57

NDAHEN RRUGËT

Mavraj në kërkim të adresës së re

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Mavraj në kërkim të adresës së re

30/05/21 @ 16:39

KOSOVA

Përfundon edhe stërvitja e dytë e Kosovës, ka munguar Vedat Muriqi

Përfaqësuesja

Përfundon edhe stërvitja e dytë e Kosovës, ka munguar Vedat Muriqi

29/05/21 @ 23:19

CHAMPIONS LEAGUE

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

Champions League

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

29/05/21 @ 23:07

BUNDESLIGA PLAYOUT

Rikthim i madh për të mbijetuar në elitë

Bundesliga

Rikthim i madh për të mbijetuar në elitë

29/05/21 @ 21:01

SUPERLIGA

Edhe Xhaka lojtar i lirë

FFK Superliga/Transfere

Edhe Xhaka lojtar i lirë

30/06/21 @ 22:16

FERONIKELI

Astrit Thaqi mbetet lojtar i lirë

FFK Superliga/Transfere

Astrit Thaqi mbetet lojtar i lirë

30/06/21 @ 22:00

LLAPI

Batatina: Është koha që të shkruajmë histori

FFK Superliga

Batatina: Është koha që të shkruajmë histori

30/06/21 @ 20:42

MIQËSORE

Drita përfundon me humbje miqësoren e fundit

FFK Superliga

Drita përfundon me humbje miqësoren e fundit

30/06/21 @ 19:20

NGA KLUBI

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

FFK Superliga

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

28/06/21 @ 10:47

SUPERLIGA

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

FFK Superliga/Transfere

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

27/06/21 @ 21:44

DRITA

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

FFK Superliga

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

27/06/21 @ 17:12

DRENICA

Largohet Rogova nga Drenica

FFK Superliga/Transfere

Largohet Rogova nga Drenica

26/06/21 @ 22:41

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga