Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ULPIANA - MALISHEVA

Ulpiana e pret Malishevën në Suharekë

Ulpiana e pret Malishevën në Suharekë


28 August, 2021 @10:50

Ndeshja e dytë e ditës së sotme, do të luhet në mes të Ulpianës dhe Malishevës.

Që të dyja skuadrat erdhën sivjet nga Liga e Parë, duke u shpalluar kampion në grupet e tyre.

Ulpiana në xhiron e parë e kishte rrëmbyer pikën nga Llapi, derisa Malisheva ishte shumë afër ta befasojë kampionen, Prishtinën, por pësoi në minutat e fundit dhe e kishte mbyllur xhiron me 1 pikë.

TABELA AKTUALE

Ndeshja fillon nga ora 17:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga