Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Valencia shpëton pikën e Fenerbahçes

Valencia shpëton pikën e Fenerbahçes


4 March, 2021 @19:20

Fenerbahçe ka barazuar 1-1 me Antalyasporin, në kuadër të xhiros 27 në Superligën Turke.

Antalyaspori kaloi në epërsi në minutën e 12’, kur Fredy e shfrytëzoi gabimin e mbrojtësit të Fenerit, Tisserand.

Fenerbahçe e barazoi rezultatin në minutën e 83’ me Enner Valencian dhe e rrëmbeu pikën e vlefshme, ngase e ngushtoi dallimin në dy pikë me liderin aktual Galatasaray.

Me 55 pikë, Fenerbahçe gjendet në pozitën e tretë, kurse Galatasarayi dhe Besiktasi i kanë nga 57 pikë. Besiktasi ka një ndeshje më pak.


ROSHI & MEMOLLA

Dyshja shqiptare e Diosgyor pozon me shqiponjë

Kombëtarja

Dyshja shqiptare e Diosgyor pozon me shqiponjë

04/03/21 @ 18:57

PREMIER LEAGUE

Alisson rikthehet kundër Chelsea

Premier League

Alisson rikthehet kundër Chelsea

04/03/21 @ 18:21

LA LIGA

Lëndohet Mariano

La Liga

Lëndohet Mariano

04/03/21 @ 18:08

PËRFAQËSUESJA

Toma e Domgjoni mbajnë të hapur mundësinë për Kosovën

Përfaqësuesja

Toma e Domgjoni mbajnë të hapur mundësinë për Kosovën

04/03/21 @ 17:46

SHQIP NË BOTË

Hadërgjonaj zverdhet përballë Trabzonsporit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hadërgjonaj zverdhet përballë Trabzonsporit

04/03/21 @ 16:28

GATI PËR NDESHJE

Për fillim të mbarë

Përfaqësuesja/International

Për fillim të mbarë

16/09/21 @ 11:12

INTERNATIONAL

Demba Ba pensionohet nga futbolli

International

Demba Ba pensionohet nga futbolli

13/09/21 @ 22:10

PARA NDESHJES

Nënkryetari i UEFA-së, falenderon FFK-në për pritje

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja/International

Nënkryetari i UEFA-së, falenderon FFK-në për pritje

08/09/21 @ 16:15

MESFUSHORI I KOSOVËS

“Nuk arriti nivelin që kërkuam” —  Shala drejt Turqisë

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

“Nuk arriti nivelin që kërkuam” —  Shala drejt Turqisë

08/09/21 @ 12:10

DANIMARKA 5-0 IZRAELI

Perfeksioni danez, vazhdon

Kualifikimet për Botëror/International

Perfeksioni danez, vazhdon

07/09/21 @ 23:25

HOLANDA 6-1 TURQIA

Depay hattrick, hakmarrje e rëndë e tulipanëve

Kualifikimet për Botëror/International

Depay hattrick, hakmarrje e rëndë e tulipanëve

07/09/21 @ 22:43

ANGLIA U21 - KOSOVA U21

Paraqitje dinjitoze, por Kosova U21 mposhtet nga Anglia U21

Përfaqësuesja/International

Paraqitje dinjitoze, por Kosova U21 mposhtet nga Anglia U21

07/09/21 @ 21:50

PËRGATITORE

Loreta Lulaj hat-trick në fitoren e Kosovës ndaj Turqisë

Përfaqësuesja/International

Loreta Lulaj hat-trick në fitoren e Kosovës ndaj Turqisë

07/09/21 @ 21:29

NGA KONFERENCA E SELEKTORIT TË SPANJËS

Enrique: Më pëlqen loja e Kosovës

Kualifikimet për Botëror/International

Enrique: Më pëlqen loja e Kosovës

07/09/21 @ 20:11

ANGLIA U21 - KOSOVA U21

Anglia U21 - Kosova U21, 11-shet startuese

Përfaqësuesja/International

Anglia U21 - Kosova U21, 11-shet startuese

07/09/21 @ 19:01


 
Të gjitha lajmet nga International