Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA

Vardy pranë Arsenalit

Vardy pranë Arsenalit


4 June, 2016 @13:31

Brenda 24 orëve pritet që sulmuesi Jamie Vardy të bëhet lojtar i Arsenalit, bëjnë të ditura mediat angleze.

Sipas Foot Insider sulmuesi aktual i Leicester Cityt pritet të nënshkruajë kontratë me Topçinjtë duke përfituar 120 mijë funta në javë.

Arsenal është pajtuar që të aktivizojë klauzolën e lirimit të lojtarit nga kampioni i Anglisë, prej 20 milionë funtave.


SAMIR UJKANI

Rruga që duhet vazhduar

Përfaqësuesja

Rruga që duhet vazhduar

04/06/16 @ 12:44

ALBERT BUNJAKU

Njeriu që hyri në histori

Përfaqësuesja

Njeriu që hyri në histori

04/06/16 @ 12:25

BESNIK HASI

Besnik Hasi nënshkruan me skuadrën e re

International/Sportistë shqiptarë në botë

Besnik Hasi nënshkruan me skuadrën e re

04/06/16 @ 11:14

DE BIASI

Pësuam gola të lehtë

Kombëtarja

Pësuam gola të lehtë

03/06/16 @ 23:33

PAS FITORES

Fitore për ngritje

Përfaqësuesja

Fitore për ngritje

03/06/16 @ 22:54

MIQËSORJA E FUNDIT

Mposhten kuqezinjtë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Mposhten kuqezinjtë

03/06/16 @ 22:27

KOSOVA

Nisim me fitore

Përfaqësuesja

Nisim me fitore

03/06/16 @ 21:58

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

ZYRTARE

Giroud në Milan, kompletohet transferi

Premier League/Serie A/Transfere

Giroud në Milan, kompletohet transferi

17/07/21 @ 13:07

NORWICH CITY

Farke flet për Rashicën pas miqësores së parë

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Farke flet për Rashicën pas miqësores së parë

17/07/21 @ 10:23

MIQËSORE

Rashica debuton me Norwich, 45 minuta në fushë

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica debuton me Norwich, 45 minuta në fushë

16/07/21 @ 21:49

NORWICH

Rashica startues te Norwich në ndeshjen miqësore

Premier League

Rashica startues te Norwich në ndeshjen miqësore

16/07/21 @ 19:01

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

MAN UTD

Për Rashford stinori nis në tetor

Premier League/International

Për Rashford stinori nis në tetor

14/07/21 @ 16:15

ERLING HAALAND

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

Premier League/Bundesliga/Transfere

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

13/07/21 @ 12:50

ITALIANI

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

Premier League/Serie A/Transfere

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

12/07/21 @ 13:40

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Premier League/La Liga/Transfere

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

11/07/21 @ 15:10


 
Të gjitha lajmet nga Premier League