Të gjitha lajmet

ALBERT DABIQAJ

Vazhdimi i radhës te Feronikeli, Dabiqaj

Vazhdimi i radhës te Feronikeli, Dabiqaj

8 June, 2019 @14:44

Pas Yll Hoxhës, Kastriot Rexhës, Arbër Prekazit, Astrit Fazliut, Përparim Islamit dhe Mendurim Hotit, kampioni i fundit i Kosovës Feronikeli ka zyrtarizuar edhe vazhdimin e kontratës me futbollistin Albert Dabiqaj.

Mesfushori Dabiqaj që është pjesë e ekipit nga Drenasi që prej verës 2017, tashmë ka vazhduar kontratën e tij dhe do të jetë pjesë e ekipit në kualifikime për Ligë të Kampionëve.

9 QERSHOR 2018

Një vit

TOPSPORTI/ Erdis Driza

9 June, 2019 @10:22

Sot janë bërë një vjet prej se legjenda e jo vetëm futbollit kosovar ka kaluar në përjetësi. Fadil Vokrri…

ENIS ZABËRXHA

Përvoja rikthehet te Llapi

8 June, 2019 @14:36

Sulmuesi 33 vjeçar, Enis Zabërxha, është rikthyer te Llapi. Njeriu që ka lënë gjurmë në futbollin kosovar me golat…

TE GJILANI

Fshesë te Gjilani, ndahet me 10 futbollistë

7 June, 2019 @11:45

Pas sigurimit të Superligës vetëm me ndeshjen e barazhit për stinorin vijues, Gjilani ka nisur operacionin fshesa. Kuqebardhët anamoravas…

BURNO ARRABAL

Një brazilian te Llapi

6 June, 2019 @22:14

Mesfushori defanziv brazilian, Bruno Arrabal, është lojtar i ri i Llapit të Podujevës, ka zyrtarizuar klubi llapjan para pak çastesh.…

TE PRISHTINA

Rikthehet edhe Januzi

Foto: prishtinafc.com

6 June, 2019 @13:16

Përgatitjet për fazën eliminatore të Europa League kanë nisur, por edhe numri i të rikthyerve te Prishtina po shtohet. …

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga