Të gjitha lajmet

TRANSFER

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri


21 January, 2021 @12:19

Menjëherë pas konsolidimit të kryesisë së re dhe shtabit teknik të ri, skuadra e Vëllaznimit ka filluar ta forcojë edhe përbërjen e saj me anë të transferimeve të reja.

Gjakovarët sot kanë zyrtarizuar përforcimin e ri duke nënshkruar me mesfushorin Granit Avdyli.

Avdyli së fundi ka luajtur për Onix-in, ndërsa gjithashtu ka veshur fanellat edhe të skuadrave si Dukagjini dhe Besa.

Ky është përforcimi i dytë i Vëllaznimit, pas Uran Shalës që ishte transferuar më parë.

Vëllaznimi aktualisht gjendet në pozitë të vështirë, pasi që renditet në pozitën e tetë në grupin A të Ligës së Parë.

TABELA AKTUALE


DREJT EKIPIT TË RI

Milik para testeve mjekësore te ekipi i ri

Serie A/Ligue 1/Transfere

Milik para testeve mjekësore te ekipi i ri

21/01/21 @ 11:41

LA LIGA

Odegaard i pakënaqur me Zidane, dëshiron rikthimin te Sociedad

La Liga/Transfere

Odegaard i pakënaqur me Zidane, dëshiron rikthimin te Sociedad

21/01/21 @ 09:28

TRANSFERE

Tottenham po mendon për Danny Ings

Premier League/Transfere

Tottenham po mendon për Danny Ings

21/01/21 @ 09:15

DEBUTIMI

Leon Dajaku debuton te Union Berlini

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Leon Dajaku debuton te Union Berlini

20/01/21 @ 23:52

MOTI NDËRPREN NDESHJEN

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

26/01/21 @ 14:09

TRANSFER

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

FFK Liga e parë/Transfere

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

26/01/21 @ 12:21

ANTALYA - PËRGATITJET

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

FFK Liga e parë/International

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

25/01/21 @ 18:56

TRANSFER

Shabani transferohet te KEK-u

FFK Liga e parë/Transfere

Shabani transferohet te KEK-u

25/01/21 @ 15:07

A&N

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

FFK Liga e parë

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

24/01/21 @ 23:45

MIQËSORE

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

FFK Liga e parë

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

23/01/21 @ 16:48

GJAKOVË

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

FFK Liga e parë

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

22/01/21 @ 20:18

FAZA PËRGATITORE

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

FFK Liga e parë

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

22/01/21 @ 18:37

TRANSFER SHOW

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

FFK Liga e parë/Transfere

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

21/01/21 @ 22:55

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

21/01/21 @ 19:27


Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë