Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJERMANIA

Vendimi final, pas EURO 2020

Vendimi final, pas EURO 2020


6 June, 2021 @15:16

Mesfushori i Real Madridit dhe i Gjermanisë, Toni Kroos, ka thënë se do të vendos për karrierën e tij me kombëtaren, pas përfundimit të EURO 2020.

Ai është duke e konsideruar pensionimin nga reprezentacioni gjerman.

“Do të vendosi pas përfundimit të turneut,” ka thënë futbollisti 31 vjeçar para reporterëve, transmetojnë mediat gjermane sot.

Gjermania, llogaritet si njëra ndër kombëtaret më të forta në evropian, ndërsa herën e fundit e ka fituar evropianin në 1996 kur mposhti Çekinë në finale. Finalja e fundit e arritur nga Gjermania në EURO ka qenë ajo e 2008, ku u mposhtën nga Spanja.


FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24

BENJAMIN KOLOLLI

Kololli falenderon Zurichun, në kërkim të ekipit të ri

Përfaqësuesja/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kololli falenderon Zurichun, në kërkim të ekipit të ri

06/06/21 @ 14:15

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00

KOSOVA E RE

Kryhen përgatitjet, sot nisja për ndeshjet e radhës

Përfaqësuesja/International

Kryhen përgatitjet, sot nisja për ndeshjet e radhës

06/06/21 @ 11:24

NDAHET ME MITROVICASIT

Happy Mashau ndahet me ‘89-shin, ka oferta tjera

FFK Superliga/Transfere

Happy Mashau ndahet me ‘89-shin, ka oferta tjera

06/06/21 @ 11:17

HOLANDEZI

Van Bommel në Bundesligë, si trajner

Bundesliga/Transfere

Van Bommel në Bundesligë, si trajner

06/06/21 @ 10:21

KOSOVA

Kosova fillon përgatitjet për dy miqësoret në Turqi

Përfaqësuesja

Kosova fillon përgatitjet për dy miqësoret në Turqi

05/06/21 @ 21:39

EURO 2020

Francë-Hungari, formacionet e mundshme

Evropiani/Intervista

Francë-Hungari, formacionet e mundshme

19/06/21 @ 12:20

EURO2020

Dita e nëntë e evropianit, mbyllet xhiroja e dytë

Evropiani

Dita e nëntë e evropianit, mbyllet xhiroja e dytë

19/06/21 @ 08:30

ANGLIA - SKOCIA

Ndeshja e dytë pa gola

Evropiani

Ndeshja e dytë pa gola

18/06/21 @ 23:00

EURO 2020

“De Ligt nuk mësoi asgjë në Juve”

Evropiani

“De Ligt nuk mësoi asgjë në Juve”

18/06/21 @ 22:25

TRANSFERE

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

Evropiani/Serie A/Transfere

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

18/06/21 @ 22:10

PLAYER RATINGS

Kroacia - Republika Çeke, notat e lojtarëve

Evropiani

Kroacia - Republika Çeke, notat e lojtarëve

18/06/21 @ 20:11

KROACIA 1-1 REPUBLIKA ÇEKE

Pa fitues në Glasgow, kroatët e çekët ndajnë pikët

Evropiani

Pa fitues në Glasgow, kroatët e çekët ndajnë pikët

18/06/21 @ 19:55

ANGLI - SKOCI

Angli - Skoci, 11-shet startuese

Evropiani

Angli - Skoci, 11-shet startuese

18/06/21 @ 19:39

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia

18/06/21 @ 17:01

SERIE A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

Evropiani/Serie A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

18/06/21 @ 17:00


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani