Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TORINO - ATALANTA

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës


21 August, 2021 @23:50

Torino ishte shumë afër ta hap stinorin me 1 pikë kundër Atalantës, por këtë e mohoi Roberto Piccoli.

Luis Muriel shënoi i pari te Atalanta, derisa rezultati u barazua në minutën e 79 me Andrea Belottin.

Ndëra në minutën e 3 shtesë në skenë doli Roberto Piccoli i cili ia solli 3 pikë Atalantës.

Në këtë ndeshje Mërgim Vojvoda dhe portieri Etrit Berisha ishin në bankë dhe nuk luajtën asnjë minutë.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A