Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Malisheva-Prishtina

11-shet startuese: Malisheva-Prishtina


22 August, 2021 @15:49

Prishtina është e gatshme për stinorin e ri të Superligës dhe mbrojtësja e titullit sot del në fushë ndaj debutuesit në elitë, Malishevës.

Zekirija Ramadani ka përcaktuar këtë 11-she për bardhekaltërit, ndërsa Malisheva vendase e drejtuar nga Arsim Thaçi del me këtë formacion.

MALISHEVA: Gashi; Pira, Kryeziu, Xhaka, Dumani; Vitija Bruqi, Pefqeli, Stullqaku; H. Hyseni, M. Hyseni.

PRISHTINA: Haxho; Vangjeli, Bekteshi, Atanda, Mici; Boshnjaku, Avdyli, Xh. Shabani; Hoti, Kryeziu, John.


SHKËLQIMI I RASHANIT

Super Elbasan Rashani ndal Lyonin

Përfaqësuesja/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Super Elbasan Rashani ndal Lyonin

22/08/21 @ 15:05

BALLKANI - DUKAGJINI

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

FFK Superliga

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

22/08/21 @ 09:09

MALISHEVA - PRISHTINA

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

FFK Superliga

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

22/08/21 @ 09:00

BILBAO - BARCELONA

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj

22/08/21 @ 00:05

TORINO - ATALANTA

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

21/08/21 @ 23:50

EMPOLI - LAZIO

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

Serie A

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

21/08/21 @ 23:38

BALLKANI - DUKAGJINI

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

FFK Superliga

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

22/08/21 @ 09:09

MALISHEVA - PRISHTINA

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

FFK Superliga

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

22/08/21 @ 09:00

PAS NDESHJES

Batatina: Duhet të marrim masa

FFK Superliga

Batatina: Duhet të marrim masa

21/08/21 @ 21:05

PAS NDESHJES

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit

FFK Superliga

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit

21/08/21 @ 20:59

PAS NDESHJES

Lushtaku: Ishim të pa fat

FFK Superliga

Lushtaku: Ishim të pa fat

21/08/21 @ 20:56

PAS NDESHJES

Nuhiu: Besuam dhe fituam!

FFK Superliga

Nuhiu: Besuam dhe fituam!

21/08/21 @ 20:51

LLAPI - ULPIANA

Barazim në Merdare, Ulpiana merr pikë në debutim

FFK Superliga

Barazim në Merdare, Ulpiana merr pikë në debutim

21/08/21 @ 19:22

DRENICA - GJILANI

Dubova shpëton Gjilanin, ndahen pikët në Skenderaj

FFK Superliga

Dubova shpëton Gjilanin, ndahen pikët në Skenderaj

21/08/21 @ 19:14

DRITA - FERONIKELI

Debutim ëndrrash për Ardit Tahirin, Drita me përmbysje ndaj Niklit

FFK Superliga

Debutim ëndrrash për Ardit Tahirin, Drita me përmbysje ndaj Niklit

21/08/21 @ 19:00

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Feronikeli

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drita - Feronikeli

21/08/21 @ 16:16


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga