Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - DUKAGJINI

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë


22 August, 2021 @9:09

Një prej dy ndeshjeve të fundit të xhiros së parë të Superligës së Kosovës, do të luhet në mes të Ballkanit dhe Dukagjinit sot në Suharekë.

Ballkani kaloi një fazë të mirë përgatitore dhe kërkon pikët e plota ndaj kundërshtarit në ndeshjen hapëse.

Dukagjini gjatë afatit kalimtar ka bërë 12 përforcime, derisa pritet të mos jetë kafshatë e lehtë për kundërshtarët.

Ndeshja fillon nga ora 17:00. Gjyqtari kryesor në këtë ndeshje është Visar Kastrati, kurse në VAR Lirim Jashari.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga