Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BILBAO - BARCELONA

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj


22 August, 2021 @0:05

Me golin e Memphis Depay, Barcelona ka barazuar me Athletico Bilbaon 1-1 në kuadër të xhiros së dytë në La Liga.

Inigo Martinez shënoi në minutën e 50’ për vendasit, derisa Memphis Depay e barazoi rezultatin në minutën e 75’.

Për futbollistin e kombëtares së Shqipërisë, Rey Manaj, nuk kishte minuta nga trajneri Ronald Koeman.

Barcelona aktualisht me 4 pikë gjendet në krye të La Ligas me një ndeshje më shumë.


TORINO - ATALANTA

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

21/08/21 @ 23:50

EMPOLI - LAZIO

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

Serie A

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

21/08/21 @ 23:38

PAS NDESHJES

Batatina: Duhet të marrim masa

FFK Superliga

Batatina: Duhet të marrim masa

21/08/21 @ 21:05

PAS NDESHJES

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit

FFK Superliga

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit

21/08/21 @ 20:59

PAS NDESHJES

Lushtaku: Ishim të pa fat

FFK Superliga

Lushtaku: Ishim të pa fat

21/08/21 @ 20:56

PAS NDESHJES

Nuhiu: Besuam dhe fituam!

FFK Superliga

Nuhiu: Besuam dhe fituam!

21/08/21 @ 20:51

INTER 4-0 GENOA

Hakan dhe Dzeko debutojnë me gol e asist në fitore

Serie A

Hakan dhe Dzeko debutojnë me gol e asist në fitore

21/08/21 @ 20:34

FORMACIONET STARTUESE

Duel shqipesh, 3 startues në Empoli-Lazio

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Duel shqipesh, 3 startues në Empoli-Lazio

21/08/21 @ 20:06

MIQËSORE

Rahoveci demolon Beharin në miqësore

FFK Liga e parë

Rahoveci demolon Beharin në miqësore

21/08/21 @ 19:55

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

20/08/21 @ 17:25

BARCELONA

Manaj në listë për ndeshje ndaj Bilbaos

La Liga

Manaj në listë për ndeshje ndaj Bilbaos

20/08/21 @ 11:57

EMIRATES

Odegaard i Arsenalit, mungon në fundjavë

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard i Arsenalit, mungon në fundjavë

20/08/21 @ 09:31

EMIRATES

Arsenal kompleton Odegaardin

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenal kompleton Odegaardin

19/08/21 @ 15:05

LOS CULES

10-shja e Messit te Barcelona, i përcaktohet brazilianit!

La Liga

10-shja e Messit te Barcelona, i përcaktohet brazilianit!

18/08/21 @ 13:02

BARCELONA

Pique ulë rrogën për të regjistruar Manajn në LaLiga

La Liga

Pique ulë rrogën për të regjistruar Manajn në LaLiga

14/08/21 @ 14:07

E FUNDIT

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

Premier League/La Liga

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

14/08/21 @ 12:20

KOLUMNE

5 për fundjavë! - e para e sezonit

Premier League/La Liga/Analiza

5 për fundjavë! - e para e sezonit

13/08/21 @ 15:43

E FUNDIT

PSG del me video për Messin

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG del me video për Messin

10/08/21 @ 15:49

MEDIA TALK

Messi para zyrtarizimit si parisien

Ligue 1/La Liga/Transfere

Messi para zyrtarizimit si parisien

10/08/21 @ 13:42


 
Të gjitha lajmet nga La Liga