Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA'89

89shi do të ankohet në UEFA

FOTO / FFK

89shi do të ankohet në UEFA


28 May, 2021 @21:35

Trepça’89 sot ka pësuar nga Dukagjini në ndeshjen e barazhit pas ekzekutimit të penalltive dhe e humbi rastin për të qenë pjesë e Superligës.

Skuadra mitrovicase përmes një postimi në faqen zyrtare të saj, ka bërë të ditur se do të ankohet në UEFA.

Më poshtë mund ta lexoni reagimin e plotë të Trepçës’89.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga