Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

A do ta nënshkruajë kontratën e re?

A do ta nënshkruajë kontratën e re?


2 June, 2021 @11:13

Lionel Messi është pranë nënshkrimit të marrëveshjes së re me Barcelonën. Sipas raporteve të mediave spanjolle, argjentinasi është afër që të vazhdojë edhe 2-vjet bashkëpunimin e tij me klubin ku u rrit.

AS ka bërë të ditur se 33-vjeçari është pranë nënshkrimit të kontratës së re me katalanasit, pas spekulimeve të shumta për largimin e tij në fund të këtij stinori, kur edhe mbetet lojtar i lirë.

Emri i Messit u përfol si opcion i mundshëm për të kaluar te Paris St Germain dhe Manchester City, skuadra këto në pronësi të sheikëve që nuk do të kishin problem për t’ia përmbushur kërkesat superyllit.

Mirëpo, me ardhjen e kryetarit të ri në klubin e Barcelonës, pritet që Messi të ndërrojë mendje. Me Joan Laportën në krye të klubit, së fundi ardhjen e shokut bashkëkombas Sergio Aguero, pastaj edhe përforcimit në mbrojtje Eric Garcia — pritet që “la pulga” të vazhdojë me Barçën.

Sa i përket Messit, ai kusht të vetëm me skuadrën e tij të fëmijërisë ka pasur përforcimin dhe të mirren titujt, veçanërisht për të pasur ekip konkurrues për Champions League.


DESTAN BAJSELMANI

Debutuesi tregon emocionet me Kosovën

Përfaqësuesja

Debutuesi tregon emocionet me Kosovën

02/06/21 @ 00:15

AMIR RRAHMANI

Rrahmani uron debutuesit

Përfaqësuesja

Rrahmani uron debutuesit

01/06/21 @ 23:55

VEDAT MURIQI

Muriqi nuk i ka pritur 4 gola!

Përfaqësuesja

Muriqi nuk i ka pritur 4 gola!

01/06/21 @ 23:36

DEKLARATA PAS FITORES

Challandes vlerëson njërin prej futbollistëve debutues

Përfaqësuesja

Challandes vlerëson njërin prej futbollistëve debutues

01/06/21 @ 23:19

KOSOVA - SAN MARINO

Test i lehtë për Kosovën, Muriqi i shfryhet San Marinos me 4 gola

Përfaqësuesja

Test i lehtë për Kosovën, Muriqi i shfryhet San Marinos me 4 gola

01/06/21 @ 19:46

ZYRTARE

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

Premier League/La Liga

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

01/06/21 @ 19:01

ZYRTARE

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

Premier League/La Liga

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

01/06/21 @ 19:01

REAL MADRID

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

La Liga

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

01/06/21 @ 14:07

BARCELONA

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City

La Liga

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City

01/06/21 @ 11:59

REAL MADRID

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

La Liga

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

01/06/21 @ 11:41

BARCELONA

Aguero i Barçës, me klauzolë 9-shifrore

La Liga

Aguero i Barçës, me klauzolë 9-shifrore

31/05/21 @ 16:14

REAL MADRID

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

La Liga/Transfere

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

28/05/21 @ 18:15

REAL MADRID

ZYRTARE: Largohet Zidane

La Liga/International/Transfere

ZYRTARE: Largohet Zidane

27/05/21 @ 12:08

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

Europa League/Premier League/La Liga

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

27/05/21 @ 00:37

FINALJA E EUROPA LEAGUE

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

Europa League/Premier League/La Liga/International

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

26/05/21 @ 23:58

MEDIA TALK

Kampioni i Spanjës pranë argjentinasit

Serie A/La Liga/Transfere

Kampioni i Spanjës pranë argjentinasit

26/05/21 @ 16:53


 
Të gjitha lajmet nga La Liga