Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETUESI

AmazonPrime: Nuk jemi pjesë e Superligës Evropiane

AmazonPrime: Nuk jemi pjesë e Superligës Evropiane


20 April, 2021 @16:38

Një goditje e madhe për Superligën Evropiane ka ardhur edhe nga të përfolurit si transmetues, Amazon Prime Video.

Kështu, ata posa kanë lëshuar një komunikatë të fuqishme, duke bërë të ditur se nuk janë pjesë e ligës së propozuar.

“Amazon Prime Video kupton rëndësinë e aksioneve dhe brengën e tifozëve të futbollit lidhur me Superligën Evropiane. Ne besojmë se drama dhe bukuria e futbollit evropian qëndron në aftësinë për të arritur sukses me performancat e treguara në fushë.”

“Ne nuk kemi qenë të involvuar në asnjë diskutim për Superligën e propozuar. Ne jemi krenarë që t’iu ofrojmë abonentëve tonë futbollin e rëndësishëm dhe t’iu prezantojmë atyre ato në mënyrën më inovative, përfshirë UEFA Champions League në Gjermani e Itali dhe Premier League në Mbretërinë e Bashkuar.”


MEDIA TALK

Der Spiegel: Perez gënjen! Bayern, Dortmund e PSG janë ftuar

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Der Spiegel: Perez gënjen! Bayern, Dortmund e PSG janë ftuar

20/04/21 @ 16:24

NGA KONFERENCA

Pep për Superligën: Pse Ajaxi s’është aty?

Champions League/Premier League

Pep për Superligën: Pse Ajaxi s’është aty?

20/04/21 @ 15:30

MEDIA TALK

Chelsea e City mund të bëhen pishman nga Superliga Evropiane

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Chelsea e City mund të bëhen pishman nga Superliga Evropiane

20/04/21 @ 15:05

GODITJE PER KAMPIONIN

Lideri humb golashënuesin më të mirë!

FFK Superliga

Lideri humb golashënuesin më të mirë!

20/04/21 @ 13:27

TOTTENHAM HOTSPUR

Zyrtarizohet zëvendësimi i përkohshëm i Mourinhos

Premier League

Zyrtarizohet zëvendësimi i përkohshëm i Mourinhos

20/04/21 @ 11:34

EUROPEAN SUPERLEAGUE

Superliga Evropiane, klubi i Evertonit tregon se kujt ia mban anën

Premier League

Superliga Evropiane, klubi i Evertonit tregon se kujt ia mban anën

20/04/21 @ 11:29

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (29)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (29)

20/04/21 @ 10:07

NGA EMISIONI

Perez: Superliga Evropiane nuk është e mbyllur! Ne po e shpëtojmë futbollin

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Perez: Superliga Evropiane nuk është e mbyllur! Ne po e shpëtojmë futbollin

20/04/21 @ 00:29

CHAMPIONS LEAGUE

Rivali i Prishtinës, në syrin e bardhekaltërve

Champions League

Rivali i Prishtinës, në syrin e bardhekaltërve

30/06/21 @ 14:09

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

Champions League

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

25/06/21 @ 19:20

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

UEFA

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

Champions League

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

24/06/21 @ 16:53

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

Champions League

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

23/06/21 @ 14:03

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

Champions League

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

22/06/21 @ 22:24

FOLGORE - PRISHTINA

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

Champions League

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

22/06/21 @ 21:55

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Folgore - Prishtina

Champions League

Formacionet zyrtare: Folgore - Prishtina

22/06/21 @ 19:12


 
Të gjitha lajmet nga Champions League