Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N

A&N prezenton 12 përforcimet e reja

A&N prezenton 12 përforcimet e reja


19 January, 2022 @21:43

Skuadra prizrenase A&N sot ka prezentuar 12 përforcimet e reja.

Flamur Shala, Diar Prokshi, Lorent Shala, Salih Kosumi, Armend Ruxhi, Ylli Ibishi, Blerton Tahiri, Bledar Morina, Blendi Morina, Semih Luma, Ousmane Bamba dhe Abdoul Razack Soumahoro.

TABELA AKTUALE

Me këto përforcime, skuadra prizrenase kërkon Superligën sivjet, derisa aktualisht gjenden në pozitën e pestë me 19 pikë në Grupin A të Ligës së Parë.


MIQËSORE

Gjilani aranzhon 4 miqësore në Turqi

FFK Superliga

Gjilani aranzhon 4 miqësore në Turqi

19/01/22 @ 21:23

ZYRTARE

Prishtina zyrtarizon përforcimin e parë të janarit

FFK Superliga/Transfere

Prishtina zyrtarizon përforcimin e parë të janarit

19/01/22 @ 19:28

ZYRTARE

Mesfushori nga Elbasani përforcon Vëllaznimin

FFK Liga e parë/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mesfushori nga Elbasani përforcon Vëllaznimin

19/01/22 @ 19:00

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcon portën

FFK Superliga

Vëllaznimi përforcon portën

19/01/22 @ 13:36

BALLKANI

Ballkani kompleton stafin teknik

FFK Superliga

Ballkani kompleton stafin teknik

19/01/22 @ 13:22

MIQËSORE

Dukagjini zhvillon miqësore me skuadrën zvicerane

FFK Superliga

Dukagjini zhvillon miqësore me skuadrën zvicerane

19/01/22 @ 12:08

COPPA ITALIA: LAZIO - UDINESE

Muriqi startues, Immobile e zëvendëson dhe e kualifikon Lazion

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Muriqi startues, Immobile e zëvendëson dhe e kualifikon Lazion

18/01/22 @ 23:38

ULPIANA

Pas 12 viteve, Shqiprim Kelmendi largohet nga Ulpiana

FFK Superliga

Pas 12 viteve, Shqiprim Kelmendi largohet nga Ulpiana

18/01/22 @ 16:20

FFK

Top i njëjtë te të gjitha ndeshjet

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Top i njëjtë te të gjitha ndeshjet

22/01/22 @ 12:22

PRIZREN

Liria në total ka bërë 10 përforcime përgjatë janarit

FFK Liga e parë

Liria në total ka bërë 10 përforcime përgjatë janarit

21/01/22 @ 16:15

FUSHË KOSOVË

“Pampurët” një javë në Durrës

FFK Liga e parë

“Pampurët” një javë në Durrës

21/01/22 @ 16:00

FERIZAJI

Prej bore në det

FFK Liga e parë

Prej bore në det

21/01/22 @ 14:53

MIQËSORE

Ulpiana fiton miqësoren ndaj ish-kampionit

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ulpiana fiton miqësoren ndaj ish-kampionit

20/01/22 @ 21:17

ZYRTARE

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit

20/01/22 @ 19:12

ZYRTARE

Sulmuesi nga Belgjika përforcon Ferizajin

FFK Liga e parë/Transfere

Sulmuesi nga Belgjika përforcon Ferizajin

20/01/22 @ 19:07

ZYRTARE

Mesfushori nga Elbasani përforcon Vëllaznimin

FFK Liga e parë/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mesfushori nga Elbasani përforcon Vëllaznimin

19/01/22 @ 19:00

ZYRTARE

Edhe një përforcim nga Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Edhe një përforcim nga Vëllaznimi

17/01/22 @ 19:21

FERIZAJ

Ferizaji vendos për bregdet

FFK Liga e parë

Ferizaji vendos për bregdet

17/01/22 @ 16:04


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë