Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ANGLIA

Anglia publikon listën e gjërë për EURO 2020

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Anglia publikon listën e gjërë për EURO 2020


25 May, 2021 @14:31

Anglia ka publikuar listën e gjërë për Kampionatin Evropian EURO 2020.

Në javën tjetër do të publikohet lista përfundimtare.

Portierët: Dean Henderson, Jordan Pickford, Sam Johnstone, Aaron Ramsdale

Mbrojtësit: Trent Alexander-Arnorld, Ben Chilwell, Conor Coady, Ben Godfrey, Reece James, Harry Maguire, Tyrone Mings, Luke Shaw, John Stones, Kieran Trippier, Kyle Walker, Ben White

Mesfushorët: Jude Bellingham, Jordan Henderson, Jesse Lingard, Mason Mount, Kalvin Phillips, Declan Rice, James Ward-Prowse

Sulmuesit: Dominic Calvert-Lewein, Phil Foden, Jack Grealish, Mason Greenwood, Harry Kane, Marcus Rashford, Bukayo Saka, Jadon Sancho, Raheem Sterling, Ollie Watkins.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani