Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Ndahen rrugët me sulmuesin nga Mali i Zi

FOTO / LLapi

Ndahen rrugët me sulmuesin nga Mali i Zi


25 May, 2021 @13:26

Qendër sulmuesi i Llapit, Sava Gardasevic, nuk do të jetë pjesë e skuadrës nga Podujeva në stinorin e ardhshëm.

Me marrëveshje të dy anshme nuk është vazhduar bashkëpunimi me sulmuesin nga Mali i Zi.

Gardasevic me Llapin e fitoi Kupën e Kosovës dhe ishte njëri ndër shënuesit nga penalltia në finalen ndaj Dukagjinit.


BLERTON SHEJI

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

25/05/21 @ 12:39

DFB

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

Evropiani/Bundesliga/Transfere

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

25/05/21 @ 12:20

LUKA MODRIC

Vazhdon edhe për një sezon me Realin

La Liga

Vazhdon edhe për një sezon me Realin

25/05/21 @ 11:19

GERHARD PROGNI

Specialisti i ndërprerjeve vazhdon me Gjilanin

FFK Superliga

Specialisti i ndërprerjeve vazhdon me Gjilanin

25/05/21 @ 08:32

BRAZILIANI

Jean Carioca ndahet nga Feronikeli

FFK Superliga/Transfere

Jean Carioca ndahet nga Feronikeli

25/05/21 @ 08:07

REAL BETIS

Do të luaj në moshë 40-vjeçare, kapiteni vazhdon

La Liga/Transfere

Do të luaj në moshë 40-vjeçare, kapiteni vazhdon

25/05/21 @ 07:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

MALISHEVA

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

FFK Superliga/Transfere

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

25/06/21 @ 19:48

PRISHTINA

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

FFK Superliga

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

25/06/21 @ 18:23

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

VIDEO

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

FFK Superliga

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

24/06/21 @ 19:29

MALISHEVA

Dy nënshkrime të reja nga Malisheva

FFK Superliga

Dy nënshkrime të reja nga Malisheva

24/06/21 @ 19:09

GJILANI

Të larguarit e Gjilanit deri më tani

FFK Superliga

Të larguarit e Gjilanit deri më tani

24/06/21 @ 16:09

GJILANI

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

FFK Superliga

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

24/06/21 @ 13:00

BALLKANI

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

23/06/21 @ 17:29


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga