Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Ardian Ismajli me ekipin ndalin liderin

Ardian Ismajli me ekipin ndalin liderin


13 February, 2021 @23:02

Skuadra e Spezias e mposhti Milanin me rezultat 2-0.

Giulio Maggiore ishte shënuesi i parë në minutën e 56’, kurse Simone Bastoni në minutën e 67’ e dyfishoi epërsinë dhe ishte rezultati final në ndeshje.

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Ardian Ismajli, luajti 90 minuta në këtë ndeshje.

Milani me këtë humbje mund të rrezikoi pozitën e parë, ngase Interi nëse fiton nesër kundër Lazios, kalon në pozitën e parë.


FUTSALL

Peja Futsall kualifikohet në 1/8 e finales së Kupës

Futsall Superliga

Peja Futsall kualifikohet në 1/8 e finales së Kupës

13/02/21 @ 21:59

SHQIP në BOTË

Rrahmani fenomenal, Napoli triumfon ndaj Juventusit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Rrahmani fenomenal, Napoli triumfon ndaj Juventusit

13/02/21 @ 21:40

VIDEO

Zeneli shënon për epërsinë e skuadrës së tij

Ligue 1

Zeneli shënon për epërsinë e skuadrës së tij

13/02/21 @ 19:27

SHQIP NË BOTË

Rashica i plotë pas një kohe të gjatë

Bundesliga

Rashica i plotë pas një kohe të gjatë

13/02/21 @ 19:21

TAHIR BATATINA

Batatina: E merituam të paktën barazimin

FFK Superliga

Batatina: E merituam të paktën barazimin

13/02/21 @ 19:08

ARDIAN NUHIU

Nuhiu: Treguam që kemi cilësi

FFK Superliga

Nuhiu: Treguam që kemi cilësi

13/02/21 @ 19:03

BRAHIM DIAZ

Dhjetëshja e re e Milanit

Serie A/La Liga/Transfere

Dhjetëshja e re e Milanit

19/07/21 @ 20:22

SHQIP NË BOTË

Andi Hoti - qendërmbrojtësi i Kosovës nënshkruan me Interin

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Andi Hoti - qendërmbrojtësi i Kosovës nënshkruan me Interin

19/07/21 @ 15:26

LAZIO

Miqësoren Sarri e nis me Strakoshën, Hysajn e Muriqin

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Miqësoren Sarri e nis me Strakoshën, Hysajn e Muriqin

17/07/21 @ 18:04

LAZIO NEWS

Sarri mbron Muriqin nga përqeshjet

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Sarri mbron Muriqin nga përqeshjet

17/07/21 @ 13:44

ZYRTARE

Giroud në Milan, kompletohet transferi

Premier League/Serie A/Transfere

Giroud në Milan, kompletohet transferi

17/07/21 @ 13:07

FIFA

Skuadra e Ismajlit dënohet me 4 afate kalimtare

Serie A

Skuadra e Ismajlit dënohet me 4 afate kalimtare

17/07/21 @ 12:14

MIQËSORE

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

Serie A/La Liga

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

13/07/21 @ 17:00

ROSSONERI

Maldini e do në Milan mesfushorin kroat

Serie A/Transfere

Maldini e do në Milan mesfushorin kroat

13/07/21 @ 16:55

JUVENTUS

Chiesa i palëkundur

Evropiani/Serie A

Chiesa i palëkundur

13/07/21 @ 14:03

LAZIO

Dua të tregoj Muriqin e vërtëtë

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Dua të tregoj Muriqin e vërtëtë

13/07/21 @ 13:43


 
Të gjitha lajmet nga Serie A