Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KONFIRMON KRYETARI

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit


4 June, 2016 @16:04

Kampionja e fundit e Spanjës, Barcelona, është duke u interesuar për mbrojtësin e krahut të Lyonit, Samuel Umtiti, ka bërë të ditur vetë kreu i ekipit francez, Jean-Michel Aulas.

Umtiti luan në krah dhe është 22 vjeç. Ai është i rregullt te skuadra franceze, ndërsa marrëveshje ende nuk ka, ka thënë Aulas për Eurosportin.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1