Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

E FUNDIT

Barcelona zyrtarizon Depayin

Barcelona zyrtarizon Depayin


19 June, 2021 @18:56

Para pak çastesh, Barcelona me një video të lëshuar në rrjete sociale ka zyrtarizuar transferin e sulmuesit të Holandës, Memphis Depay.

Katalonasit ka një sezon që po e kërkojnë Depayin, që më parë ka luajtur për Manchester Unitedin dhe Lyonin së fundi, ndërsa ditë më parë u bë e ditur nga mediat holandeze, se Ronald Koeman ka arritur marrëveshje dhe gjithçka është gati, derisa ka mbetur vetëm nënshkrimi i Depayit për konfirmim.

depay

Tashmë, puna ka përfunduar. Katalonasit thanë: Welcome Memphis.


ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

LIGA E DYTË 2021/22

Emin Bajrami vazhdon me Shkëndijën

FFK Liga e parë/Transfere

Emin Bajrami vazhdon me Shkëndijën

19/06/21 @ 17:59

SULMUESI MË I MIRË I SUPERLIGËS

Daku rikthehet në elitën kroate

FFK Superliga/International/Transfere

Daku rikthehet në elitën kroate

19/06/21 @ 17:51

GRUPI F

Portugalia me dy mungesa ndaj Gjermanisë

Evropiani

Portugalia me dy mungesa ndaj Gjermanisë

19/06/21 @ 17:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Franca

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Hungaria-Franca

19/06/21 @ 17:41

HUNGARIA 1-1 FRANCA

Përkrahja frenetike ndalë kampionin e Botës

Evropiani/International

Përkrahja frenetike ndalë kampionin e Botës

19/06/21 @ 17:02

11-SHET

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania

Evropiani

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania

19/06/21 @ 16:48

TRANSFERE

Gnabry i pikëlluar për Alaba

Bundesliga/La Liga/Transfere

Gnabry i pikëlluar për Alaba

19/06/21 @ 13:38

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

REAL MADRID

Ramos në Serie A, por te cila skuadër?

Serie A/La Liga/Transfere

Ramos në Serie A, por te cila skuadër?

17/06/21 @ 19:35

MEDIA TALK

Depay te Barça, çështje zyrtarizimi

Evropiani/La Liga/Transfere

Depay te Barça, çështje zyrtarizimi

17/06/21 @ 14:13

REAL MADRID

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi

La Liga

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi

16/06/21 @ 21:53

ZYRTARE

Barcelona rikthen Emersonin

La Liga

Barcelona rikthen Emersonin

02/06/21 @ 20:27

MEDIA TALK

A do ta nënshkruajë kontratën e re?

La Liga/Transfere

A do ta nënshkruajë kontratën e re?

02/06/21 @ 11:13

ZYRTARE

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

Premier League/La Liga

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

01/06/21 @ 19:01

REAL MADRID

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

La Liga

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

01/06/21 @ 14:07

BARCELONA

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City

La Liga

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City

01/06/21 @ 11:59


 
Të gjitha lajmet nga La Liga