Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Franca

Foto: uefa.com

Notat e futbollistëve: Hungaria-Franca


19 June, 2021 @17:41

Hungaria ka marrë pikën e parë në EURO 2020, ndërsa Franca përkundër se favorite më e madhe për të fituar evropianin, është ndalur me barazim në Puskas Arena.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

E lojtarët që u dalluan më së shumti në ndeshje, shihen më së miri prej notave, të dhëna nga ekspertët e Eurosport.

HUNGARIA: Gulasci (7), Szalai (7), Orban (6), Botka (6), Nego (6), Kleinheisler (8), Nagy (8), Schafer (7), Fiola (8), Sallai (8), Szalai (6) REZ: Cseri (6), Lovrencsics (6), Nikolic (6)

GOLAT E NDESHJES dhe RAPORTI

FRANCA: Lloris (6), Pavard (5), Varane (5), Kimpembe (6), Digne (6), Kante (6), Pogba (6), Rabiot (6), Griezmann (7), Mbappe (8), Benzema (6) REZ: Dembele (6), Giroud (6), Tolisso (6), Lemar (N/A)


HUNGARIA 1-1 FRANCA

Përkrahja frenetike ndalë kampionin e Botës

Evropiani/International

Përkrahja frenetike ndalë kampionin e Botës

19/06/21 @ 17:02

11-SHET

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania

Evropiani

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania

19/06/21 @ 16:48

RAJON

Zyrtarizohet Bujar Shabani te Shkupi

International

Zyrtarizohet Bujar Shabani te Shkupi

19/06/21 @ 15:10

11-SHET

Formacionet zyrtare: Hungaria - Franca

Evropiani

Formacionet zyrtare: Hungaria - Franca

19/06/21 @ 14:18

TRANSFERE

Gnabry i pikëlluar për Alaba

Bundesliga/La Liga/Transfere

Gnabry i pikëlluar për Alaba

19/06/21 @ 13:38

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

EURO 2020

Francë-Hungari, formacionet e mundshme

Evropiani/Intervista

Francë-Hungari, formacionet e mundshme

19/06/21 @ 12:20

EURO2020

Dita e nëntë e evropianit, mbyllet xhiroja e dytë

Evropiani

Dita e nëntë e evropianit, mbyllet xhiroja e dytë

19/06/21 @ 08:30

GRUPI F

Portugalia me dy mungesa ndaj Gjermanisë

Evropiani

Portugalia me dy mungesa ndaj Gjermanisë

19/06/21 @ 17:45

HUNGARIA 1-1 FRANCA

Përkrahja frenetike ndalë kampionin e Botës

Evropiani/International

Përkrahja frenetike ndalë kampionin e Botës

19/06/21 @ 17:02

11-SHET

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania

Evropiani

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania

19/06/21 @ 16:48

11-SHET

Formacionet zyrtare: Hungaria - Franca

Evropiani

Formacionet zyrtare: Hungaria - Franca

19/06/21 @ 14:18

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

EURO 2020

Francë-Hungari, formacionet e mundshme

Evropiani/Intervista

Francë-Hungari, formacionet e mundshme

19/06/21 @ 12:20

EURO2020

Dita e nëntë e evropianit, mbyllet xhiroja e dytë

Evropiani

Dita e nëntë e evropianit, mbyllet xhiroja e dytë

19/06/21 @ 08:30

ANGLIA - SKOCIA

Ndeshja e dytë pa gola

Evropiani

Ndeshja e dytë pa gola

18/06/21 @ 23:00

EURO 2020

“De Ligt nuk mësoi asgjë në Juve”

Evropiani

“De Ligt nuk mësoi asgjë në Juve”

18/06/21 @ 22:25

TRANSFERE

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

Evropiani/Serie A/Transfere

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

18/06/21 @ 22:10


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani