Të gjitha lajmet

MBROJTËSI FRANCEZ

Bayern mposhti Liverpoolin dhe Unitedin për Upamecanon

Foto: Upamecano

Bayern mposhti Liverpoolin dhe Unitedin për Upamecanon


21 February, 2021 @15:14

Mbrojtësi francez, Dayot Upamecano do t’i bashkohet ekipi të Bayern Munchen në afatin e verës, pasi këta të fundit kanë paguar klauzolën e tij të lirimit dhe kanë arritur marrëveshje me lojtarin.

Por, sipas TalkSport mbrojtësi i talentuar mund të kalonte edhe në Premier League. Manchester United dhe Liverpool ishin dy klubet e interesuara për të, mirëpo Ole Gunnar Solskjaer dëshironte një mbrojtës që luan me këmbën e majtë, ndërsa The Reds ishin të interesuar për shërbimet e tij, por nuk ishin konkret dhe Bayern e zyrtarizoi marrëveshjen më shpejt.


FERIZAJ - DARDANA

Florim Berisha e ngrit Ferizajin në pozitën e katërt

FFK Liga e parë

Florim Berisha e ngrit Ferizajin në pozitën e katërt

21/02/21 @ 16:24

TREPÇA - A&N

6 fitore rresht për A&N, vazhdon ngritja

FFK Liga e parë

6 fitore rresht për A&N, vazhdon ngritja

21/02/21 @ 16:12

BALLKANI - FERONIKELI

Daku i artë, Ballkani lider

FFK Superliga

Daku i artë, Ballkani lider

21/02/21 @ 15:35

SHQIP NË BOTË

Muslija shënon, s’fal gabimin e kundërshtarit (Video)

International/Sportistë shqiptarë në botë

Muslija shënon, s’fal gabimin e kundërshtarit (Video)

21/02/21 @ 15:23

ONIX - ISTOGU

Arifaj e Krasniqi për fitoren e Onixit ndaj Istogut

FFK Liga e parë

Arifaj e Krasniqi për fitoren e Onixit ndaj Istogut

21/02/21 @ 15:09

DRENASI - VËLLAZNIMI

Drenasi e Vëllaznimi e nisin me barazim

FFK Liga e parë

Drenasi e Vëllaznimi e nisin me barazim

21/02/21 @ 15:01

CTIZENS

City nuk do ta shesë De Bruynen

Champions League/Premier League

City nuk do ta shesë De Bruynen

21/02/21 @ 14:41

PREMIER LEAGUE

Arsenali pas talentit të Club Brugge

Premier League/Transfere

Arsenali pas talentit të Club Brugge

20/02/21 @ 23:05

LIVERPOOL - EVERTON

Fitorja e parë në Anfield nga viti 1998

Premier League

Fitorja e parë në Anfield nga viti 1998

20/02/21 @ 21:02

PREMIER LEAGUE

Leeds United po pregaditen për largimin e Bielsas

Premier League

Leeds United po pregaditen për largimin e Bielsas

20/02/21 @ 19:40

TRANSFER

Tottenham dëshiron Skriniar

Premier League/Serie A/Transfere

Tottenham dëshiron Skriniar

20/02/21 @ 17:38

PREMIER LEAGUE

West Ham kontratë të re për Moyes

Premier League

West Ham kontratë të re për Moyes

20/02/21 @ 17:30

TRANSFER

Liverpool po mendon për DePaul

Premier League/Serie A/Transfere

Liverpool po mendon për DePaul

20/02/21 @ 17:20

SOUTHAMPTON - CHELSEA

Southampton vs. Chelsea, 11-shet startuese

Premier League

Southampton vs. Chelsea, 11-shet startuese

20/02/21 @ 12:31

EUROPA LEAGUE

Legjenda e Arsenalit thotë se lojtarët e ‘injoruan’ Odegaard kundër Benfica

Europa League/Premier League

Legjenda e Arsenalit thotë se lojtarët e ‘injoruan’ Odegaard kundër Benfica

20/02/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

20/02/21 @ 10:40


Të gjitha lajmet nga Premier League