Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EUROPA LEAGUE

Bekim Zogaj, refer anësor në ndeshjen e Manchester United

Bekim Zogaj, refer anësor në ndeshjen e Manchester United


17 February, 2021 @13:40

Referi zviceran me prejardhje shqiptare, Bekim Zogaj, do të jetë referi anësor në ndeshjen Real Sociadad - Manchester United.

Ndeshja do të luhet të enjten nga ora 18:55.

Për shkak të variantit të ri të COVID-19, Spanja ka ndaluar udhëtimet nga Anglia, për këtë arsye kjo ndeshje do të luhet në Torino, në stadiumin e Juventusit “Allianz Stadium”.


LA LIGA

Roger në dyshime kundër Atleticos

La Liga

Roger në dyshime kundër Atleticos

17/02/21 @ 14:00

HUESCA

Lëndohet Gastón Silva

La Liga

Lëndohet Gastón Silva

17/02/21 @ 13:45

LA LIGA

Shumë ekipe pas Renato Tapia

La Liga/Transfere

Shumë ekipe pas Renato Tapia

17/02/21 @ 13:30

SOCIEDAD

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United

Europa League/La Liga

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United

17/02/21 @ 12:30

GRANADA

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

Europa League/La Liga

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

17/02/21 @ 12:00

LEIPZIG-LIVERPOOL, PLAYER RATINGS

Leipzig-Liverpool, notat e futbollistëve

Champions League/Premier League/Bundesliga

Leipzig-Liverpool, notat e futbollistëve

16/02/21 @ 23:19

BARCELONA - PARIS, PLAYER RATINGS

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

Champions League/Ligue 1/La Liga

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

16/02/21 @ 23:13

LEIPZIG 0-2 LIVERPOOL

Salah-Mane dënojnë Leipzigun

Champions League/Premier League/Bundesliga

Salah-Mane dënojnë Leipzigun

16/02/21 @ 23:03

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SLAVIA 0-4 ARSENAL & VILLARREAL 2-1 DINAMO

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

Europa League/Premier League/La Liga

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

15/04/21 @ 23:15

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

DUELET E KTHIMIT

Në kërkim të gjysmëfinales

Europa League

Në kërkim të gjysmëfinales

15/04/21 @ 13:19

TË GJITHA NDESHJET

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

Europa League

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

08/04/21 @ 23:03

EUROPA LEAGUE

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

Europa League

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

08/04/21 @ 19:56

EUROPA LEAGUE

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

Europa League

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

08/04/21 @ 19:48

ARSENAL

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

Europa League/Premier League

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

07/04/21 @ 16:09

ÇEREKFINALET

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

19/03/21 @ 13:03

SHORTI

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

Europa League

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

18/03/21 @ 23:34


 
Të gjitha lajmet nga Europa League