Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Bordi dyshon te Koeman - po shqyrtohet largimi i tij

Bordi dyshon te Koeman - po shqyrtohet largimi i tij


12 April, 2021 @16:25

Barcelona ka pësuar humbje të dhimbshme në El Clasico në fundjavën që e lamë pas, ndërsa fitorja e Real Madridit ka bërë kthesë të madhe në luftë për titull kampioni, duke e lënë ekipin katalonas si opcion të tretë për të fituar LaLigën, pas Atleticos e Realit.

Përkundër se ardhja e Joan Laportas si kryetar i klubit i ka dhënë mbështetje trajnerit holandez të Barcelonës, Ronald Koeman, pas deklaratave të tij gjërat si duket kanë ndryshuar, bëjnë të ditur mediat spanjolle sot.

Esport 3 dhe La Sexta kanë bërë të ditur se në koridoret e Camp Nout kanë filluar të lakohen emrat e mundshëm të trajnerëve për të zëvendësuar Koemanin në detyrë. Diskutimet kanë filluar dhe tashmë holandezi, nuk e ka të ardhmen e sigurt, është thënë ndër të tjera aty, kanë shkruar mediat sot.

Krejt kjo, sipas Cadena Ser, ka ardhur pas deklaratave të shefit të blaugranave se VAR ka qenë arsyeja pse Barcelona është mposhtur në El Clasico nga Real Madridi të shtunën mbrëma.


JUVENTUS

Cristiano grushton murin dhe largohet

Serie A

Cristiano grushton murin dhe largohet

12/04/21 @ 15:48

SCUDETTO

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

Serie A

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

12/04/21 @ 14:43

PAS EMISIONIT

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

FFK Superliga/International

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

12/04/21 @ 14:18

ROBERT LEWANDOWSKI

Nis vrapin

Bundesliga

Nis vrapin

12/04/21 @ 13:16

HISTORIKE

Xhevdet Shabani në histori të Dritës

FFK Superliga

Xhevdet Shabani në histori të Dritës

11/04/21 @ 22:08

SHQIP në BOTË

Asnjë minutë për Rashanin, Besiktasi përforcon kreun

International/Sportistë shqiptarë në botë

Asnjë minutë për Rashanin, Besiktasi përforcon kreun

11/04/21 @ 20:35

TOTTENHAM 1-3 MANCHESTER UNITED

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

Premier League

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

11/04/21 @ 20:32

TREPÇA 2-1 VUSHTRRIA

E treta me radhë, ngritet Trepça

FFK Liga e parë

E treta me radhë, ngritet Trepça

11/04/21 @ 18:11

SAMI SERMAXHAJ

Sermaxhaj: Kishim 8 të lënduar dhe 2 të suspenduar

FFK Superliga

Sermaxhaj: Kishim 8 të lënduar dhe 2 të suspenduar

11/04/21 @ 18:05

MIQËSORE

Edhe një fitore për Dardanet

Përfaqësuesja

Edhe një fitore për Dardanet

11/04/21 @ 17:44

LOS BLANCOS

Reali me lajm të keq nga Mendy

La Liga

Reali me lajm të keq nga Mendy

11/05/21 @ 16:49

LA LIGA

Matematikat përfundimtare - kush do t’fitojë e kush do t’shpëtojë?

La Liga

Matematikat përfundimtare - kush do t’fitojë e kush do t’shpëtojë?

10/05/21 @ 11:00

REAL 2-2 SEVILLA

Nga penalltia në penallti - Reali komplikon titullin

La Liga

Nga penalltia në penallti - Reali komplikon titullin

09/05/21 @ 23:16

SEGUNDA

Manaj s’ndalet, shënon sërish për Barcelonën B

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj s’ndalet, shënon sërish për Barcelonën B

09/05/21 @ 16:08

BARCA 0-0 ATLETICO

Barcelona-Atletico, për Realin

La Liga

Barcelona-Atletico, për Realin

08/05/21 @ 18:54

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

REAL MADRID

Hazard shpjegon situatën

Champions League/La Liga

Hazard shpjegon situatën

07/05/21 @ 14:24

BUNDESLIGA

Frankfurt kërkon Raúlin

Bundesliga/La Liga/Transfere

Frankfurt kërkon Raúlin

07/05/21 @ 14:04

MALAGA

Ramón Enriquez është operuar

La Liga

Ramón Enriquez është operuar

07/05/21 @ 13:58

SEGUNDA DIVISION

Raul de Tomas pozitiv me Covid-19

La Liga

Raul de Tomas pozitiv me Covid-19

07/05/21 @ 13:21


 
Të gjitha lajmet nga La Liga