Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO 2020

Caktohen gjysmëfinalistët në EURO 2020

Caktohen gjysmëfinalistët në EURO 2020


3 July, 2021 @23:33

Me fitoren e Anglisë ndaj Ukrainës, u caktuan edhe çiftet gjysmëfinale të EURO 2020.

Italia do të përballet me Spanjën, kurse Anglia me Danimarkën.

SKEMA / EURO 2020

Ndeshjet gjysmëfinale do të fillojnë pas një pushimi dy ditor, pra më 6 korrik me ndeshjen në mes të Italisë dhe Spanjës, kurse ndeshja tjetër Anglia-Danimarka do të luhet më 7 korrik.


PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Ukraina - Anglia

Evropiani

Notat e futbollistëve: Ukraina - Anglia

03/07/21 @ 23:17

UKRAINA - ANGLIA

Anglia shpërthen ndaj Ukrainës, bëhet gjysmëfinalistja e fundit

Evropiani

Anglia shpërthen ndaj Ukrainës, bëhet gjysmëfinalistja e fundit

03/07/21 @ 22:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Republika Çeke - Danimarka

Evropiani

Notat e futbollistëve: Republika Çeke - Danimarka

03/07/21 @ 22:08

1/4: REPUBLIKA ÇEKE - DANIMARKA

Vazhdon ëndrra daneze, arrihet gjysmëfinalja

Evropiani

Vazhdon ëndrra daneze, arrihet gjysmëfinalja

03/07/21 @ 20:04

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ukraina - Anglia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Ukraina - Anglia

03/07/21 @ 19:41

ITALIA

Përfundon EURO 2020 për Spinazzolan

Evropiani

Përfundon EURO 2020 për Spinazzolan

03/07/21 @ 18:34

11-SHET

Formacionet zyrtare: Republika Çeke - Danimarka

Evropiani

Formacionet zyrtare: Republika Çeke - Danimarka

03/07/21 @ 16:41

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Ukraina - Anglia

Evropiani

Notat e futbollistëve: Ukraina - Anglia

03/07/21 @ 23:17

UKRAINA - ANGLIA

Anglia shpërthen ndaj Ukrainës, bëhet gjysmëfinalistja e fundit

Evropiani

Anglia shpërthen ndaj Ukrainës, bëhet gjysmëfinalistja e fundit

03/07/21 @ 22:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Republika Çeke - Danimarka

Evropiani

Notat e futbollistëve: Republika Çeke - Danimarka

03/07/21 @ 22:08

1/4: REPUBLIKA ÇEKE - DANIMARKA

Vazhdon ëndrra daneze, arrihet gjysmëfinalja

Evropiani

Vazhdon ëndrra daneze, arrihet gjysmëfinalja

03/07/21 @ 20:04

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ukraina - Anglia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Ukraina - Anglia

03/07/21 @ 19:41

ITALIA

Përfundon EURO 2020 për Spinazzolan

Evropiani

Përfundon EURO 2020 për Spinazzolan

03/07/21 @ 18:34

11-SHET

Formacionet zyrtare: Republika Çeke - Danimarka

Evropiani

Formacionet zyrtare: Republika Çeke - Danimarka

03/07/21 @ 16:41

DITARI I EUROs

Dita 23. Biletat e fundit për Wembley

Evropiani/International/Analiza

Dita 23. Biletat e fundit për Wembley

03/07/21 @ 11:26

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Belgjika - Italia

Evropiani

Notat e futbollistëve: Belgjika - Italia

02/07/21 @ 23:09

BELGJIKA - ITALIA

Italia superiore, eliminon Belgjikën

Evropiani

Italia superiore, eliminon Belgjikën

02/07/21 @ 22:57


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani