Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRAJNERI I DUKAGJINIT

Dallku: Ua falëm të dy golat!

Dallku: Ua falëm të dy golat!


30 August, 2021 @19:28

Trajneri i Dukagjinit, Armend Dallku, është shprehur të jetë i pakënaqur me performancën e skuadrës së tij në përballjen e humbur ndaj Drenicës sot në Klinë.

Ish futbollisti i kombëtares ka thënë se ekipi i tij ia fali golat kundërshtarit.

“Nëse e shikojmë krejt ndeshjen, nuk jam i kënaqur me pjesën e parë pasi i kemi falur të dy golat. Kjo ndeshje është mësim për ne, pasi që s’ka përfunduar ende asgjë dhe do të kemi kohë t’i rregullojmë gabimet që i kemi bërë,” ka thënë ndër të tjera Dallku.

Dukagjini pas dy xhirove të para në Superligë ka të fituar një pikë të vetme.


TAHIR LUSHTAKU

Fiton, por i pakënaqur me referim

FFK Superliga

Fiton, por i pakënaqur me referim

30/08/21 @ 19:23

STATS

2 xhiro, 10 ndeshje, vetëm 1 fitore vendase

FFK Superliga

2 xhiro, 10 ndeshje, vetëm 1 fitore vendase

30/08/21 @ 19:14

DUKAGJINI - DRENICA

Drenica kthehet me pikët e plota në Skenderaj

FFK Superliga

Drenica kthehet me pikët e plota në Skenderaj

30/08/21 @ 19:04

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

30/08/21 @ 16:46

SUPERLIGA

Xhiroja e dytë mbyllet me ndeshjen Dukagjini-Drenica

FFK Superliga

Xhiroja e dytë mbyllet me ndeshjen Dukagjini-Drenica

30/08/21 @ 12:38

BERNARD CHALLANDES

Duhet ta ndryshojmë mentalitetin

Përfaqësuesja

Duhet ta ndryshojmë mentalitetin

30/08/21 @ 12:25

SHQIPËRIA

Nedim Bajrami fiton rastin në CAS, mund të vesh fanellën kuqezi

Kombëtarja

Nedim Bajrami fiton rastin në CAS, mund të vesh fanellën kuqezi

30/08/21 @ 12:21

TEAM OF THE WEEK

Premier League, 11-shja e javës sipas TopSportit

Premier League

Premier League, 11-shja e javës sipas TopSportit

30/08/21 @ 09:17

TAHIR LUSHTAKU

Fiton, por i pakënaqur me referim

FFK Superliga

Fiton, por i pakënaqur me referim

30/08/21 @ 19:23

STATS

2 xhiro, 10 ndeshje, vetëm 1 fitore vendase

FFK Superliga

2 xhiro, 10 ndeshje, vetëm 1 fitore vendase

30/08/21 @ 19:14

DUKAGJINI - DRENICA

Drenica kthehet me pikët e plota në Skenderaj

FFK Superliga

Drenica kthehet me pikët e plota në Skenderaj

30/08/21 @ 19:04

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

30/08/21 @ 16:46

SUPERLIGA

Xhiroja e dytë mbyllet me ndeshjen Dukagjini-Drenica

FFK Superliga

Xhiroja e dytë mbyllet me ndeshjen Dukagjini-Drenica

30/08/21 @ 12:38

TRAJNERI I PRISHTINËS

Ramadani merr përgjegjësinë dhe porosit: ... Mposhtim çdo ekip

FFK Superliga

Ramadani merr përgjegjësinë dhe porosit: ... Mposhtim çdo ekip

29/08/21 @ 20:45

TRAJNERI I BALLKANIT

Isufi: Spektakli s’kryen punë, fitorja po!

FFK Superliga

Isufi: Spektakli s’kryen punë, fitorja po!

29/08/21 @ 20:36

FERONIKELI - GJILANI

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

FFK Superliga

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

29/08/21 @ 19:25

PRISHTINA - BALLKANI

Ermal Krasniqi me supergol, Isufi njoftohet me 3 pikë

FFK Superliga

Ermal Krasniqi me supergol, Isufi njoftohet me 3 pikë

29/08/21 @ 19:00

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani

29/08/21 @ 16:16


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga