Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Dani Alves te kampioni i Italisë

Dani Alves te kampioni i Italisë


26 June, 2016 @22:10

Përmes një postimi në faqen zyrtare të Juventusit, është bërë e ditur që Dani Alves ka arritur në Torino, me marrëveshjen e transferimit tashmë të kompletuar.

Braziliani do t’i kryejë testet mjekësore tek “Zonja e Vjetër” nesër, ndërsa pastaj do të bëhet prezantimi i tij si lojtar i kampionit në fuqi të Italisë.

Pas mesfushorit Miralem Pjanic, ky do të jetë transferimi i dytë i Juventusit për këtë merkato deri më tash.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A