Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DONIS AVDIJAJ

Avdijaj i bashkohet Schalkes

Avdijaj i bashkohet Schalkes


26 June, 2016 @14:20

Talenti shqiptar, Donis Avdijaj, i është bashkuar skuadrës së tij, Schalke.

Pas një viti e gjysmë të kaluar te skuadra austriake, Sturm Graz, si lojtar i huazuar, 19 vjecari është kthyer te skuadra amë.

Falë paraqitjeve të mira në stinorin e fundit, Schalke ka vendosur që këtë stinor ta mbajë në skuadër Avdijajn dhe t’ia jap mundësinë atij për t’i dëshmuar aftësitë në Gelsenkirchen.


BVB

Edhe një largim te Dortmundi

Bundesliga

Edhe një largim te Dortmundi

26/06/16 @ 14:08

1/8

Formacionet zyrtare: Francë-Irlandë

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Francë-Irlandë

26/06/16 @ 13:54

ZYRTARE

Embolo në Schalke

Bundesliga/Transfere

Embolo në Schalke

26/06/16 @ 13:32

TRANSFER

Gavazaj zyrtarisht i Skënderbeut

FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë

Gavazaj zyrtarisht i Skënderbeut

26/06/16 @ 13:11

DITARI NR 14 @ EURO2016

Kanga e vjetër

UEFA Euro 2016/Analiza

Kanga e vjetër

26/06/16 @ 11:06

DREJT ÇEREKFINALEVE

Buletini 16: Gërshëra e Shaqirit

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 16: Gërshëra e Shaqirit

26/06/16 @ 10:33

1/8

Quaresma çon Portugalinë në çerekfinale

UEFA Euro 2016

Quaresma çon Portugalinë në çerekfinale

25/06/16 @ 23:30

1/8

Formacionet zyrtare: Kroaci-Portugali

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Kroaci-Portugali

25/06/16 @ 20:03

TRANSFERE

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

03/07/21 @ 17:40

BUNDESLIGA

Goretzka po ndjek rrugën e Alaba

Bundesliga/Transfere

Goretzka po ndjek rrugën e Alaba

23/06/21 @ 15:18

SHQIP në BOTË

Milot Rashica përshëndetet nga Werderi

Bundesliga

Milot Rashica përshëndetet nga Werderi

22/06/21 @ 17:14

TRANSFERE

Gnabry i pikëlluar për Alaba

Bundesliga/La Liga/Transfere

Gnabry i pikëlluar për Alaba

19/06/21 @ 13:38

GJERMANIA

Vendimi final, pas EURO 2020

Evropiani/Bundesliga/International

Vendimi final, pas EURO 2020

06/06/21 @ 15:16

HOLANDEZI

Van Bommel në Bundesligë, si trajner

Bundesliga/Transfere

Van Bommel në Bundesligë, si trajner

06/06/21 @ 10:21

WERDER BREMEN

Milot Rashica bëhet me trajner të ri

Bundesliga/Transfere

Milot Rashica bëhet me trajner të ri

01/06/21 @ 16:05

BAYERN MUNICH

Legjenda Rummenigge largohet nga Bayerni, zëvendësohet nga ish-portieri

Bundesliga

Legjenda Rummenigge largohet nga Bayerni, zëvendësohet nga ish-portieri

01/06/21 @ 12:30

NDAHEN RRUGËT

Mavraj në kërkim të adresës së re

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Mavraj në kërkim të adresës së re

30/05/21 @ 16:39

BUNDESLIGA PLAYOUT

Rikthim i madh për të mbijetuar në elitë

Bundesliga

Rikthim i madh për të mbijetuar në elitë

29/05/21 @ 21:01


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga