Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Drenica - Gjilani, 11-shet startuese

Drenica - Gjilani, 11-shet startuese


12 February, 2022 @12:47

Publikohen formacionet zyrtare të Drenicës dhe Gjilanit.

DRENICA: Smakiqi, Lushtaku, Jashari, Thaqi, Mëziu, Hamiti, Bejta, Gashi, Veliqi, Uka, Zabërgja.

GJILANI: Koliçi; Halili, Prekazi, Useini, Sorsa, Dabiqaj, Musolli, Cale, Hajdari, Progni, Krasniqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga