Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Sot rifillon Superliga me 3 ndeshje

Sot rifillon Superliga me 3 ndeshje


12 February, 2022 @8:41

Superliga e Kosovës do të rifillojë sot me 3 ndeshje.

Me fillim nga ora 13:00, do të luhen ndeshjes: Drenica - Gjilani, Ballkani - Dukagjini dhe Drita - Feronikeli.

TABELA AKTUALE

Të gjitha ndeshjet mund t’i ndiqni në kohën reale në Superliga Livescore të TopSportit si zakonisht.

LIVESCORE / SUPERLIGA


VENDIMI I KD-së

Drenica pa trajnerin kryesor në përballjet e radhës

FFK Superliga

Drenica pa trajnerin kryesor në përballjet e radhës

12/02/22 @ 01:33

VENDIMI I KD-së

Dukagjinit i suspendohet trajneri për ndeshjet e radhës

FFK Superliga

Dukagjinit i suspendohet trajneri për ndeshjet e radhës

11/02/22 @ 21:06

VERIFIKOHEN

Pos Dukës e Shakahoxhës, edhe një kandidat tjetër i njohur për kreun e FSHF-së

FSHF Kategoria Superiore

Pos Dukës e Shakahoxhës, edhe një kandidat tjetër i njohur për kreun e FSHF-së

11/02/22 @ 19:37

MIQËSORE

Vitia e Arbëria barazojnë në miqësore

FFK Liga e parë

Vitia e Arbëria barazojnë në miqësore

11/02/22 @ 15:32

GJYQTARËT E XHIROS XIX

Nuza në Podujevë, Kastrati në Malishevë - gjyqtarët e xhiros XIX

FFK Superliga

Nuza në Podujevë, Kastrati në Malishevë - gjyqtarët e xhiros XIX

11/02/22 @ 14:07

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/International/Analiza

5 për fundjavë!

11/02/22 @ 12:00

FEDERATA

Mbyllet procesi i propozimit të kandidatëve për kreun e FSHF

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

Mbyllet procesi i propozimit të kandidatëve për kreun e FSHF

11/02/22 @ 11:45

VENDIMI I KD-së

Drenica pa trajnerin kryesor në përballjet e radhës

FFK Superliga

Drenica pa trajnerin kryesor në përballjet e radhës

12/02/22 @ 01:33

VENDIMI I KD-së

Dukagjinit i suspendohet trajneri për ndeshjet e radhës

FFK Superliga

Dukagjinit i suspendohet trajneri për ndeshjet e radhës

11/02/22 @ 21:06

GJYQTARËT E XHIROS XIX

Nuza në Podujevë, Kastrati në Malishevë - gjyqtarët e xhiros XIX

FFK Superliga

Nuza në Podujevë, Kastrati në Malishevë - gjyqtarët e xhiros XIX

11/02/22 @ 14:07

ORARI I NDESHJEVE - XHIROJA XIX

Superliga nis pranverën, orari i ndeshjeve për xhiron XIX

FFK Superliga

Superliga nis pranverën, orari i ndeshjeve për xhiron XIX

08/02/22 @ 19:22

KF DUKAGJINI

Met Millaku mbyllë sezonin!

FFK Superliga

Met Millaku mbyllë sezonin!

07/02/22 @ 22:37

PRISHTINA

Prishtina përforcon mbrojtjen nga Maqedonia

FFK Superliga/Transfere

Prishtina përforcon mbrojtjen nga Maqedonia

07/02/22 @ 18:58

KUPA E KOSOVËS

Të enjten shorti për çerekinalen e Kupës

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Të enjten shorti për çerekinalen e Kupës

07/02/22 @ 18:28

11-SHET

Prishtina - Drenica, 11-shet fillestare

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Prishtina - Drenica, 11-shet fillestare

06/02/22 @ 13:19

FORMACIONET ZYRTARE

Ballkani-Malisheva, 11-shet fillestare

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Ballkani-Malisheva, 11-shet fillestare

06/02/22 @ 12:12

SKENDERAJ

Drenica prezantoi 10 transferime, në ditën e fundit të afatit kalimtar

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/Transfere

Drenica prezantoi 10 transferime, në ditën e fundit të afatit kalimtar

06/02/22 @ 09:07


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga