Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - MALISHEVA

Drita - Malisheva, 11-shet startuese

Drita - Malisheva, 11-shet startuese


30 October, 2021 @12:14

Sot në Gjilan Drita luan në shtëpi ndaj Malishevës mysafire.

11-shet startuese janë këto:

DRITA: Maloku, Limani, Islami, Cuculi, Blakçori, Namani, Broja, Fazliu, Jashari, Ajzeraj, Simonovski.

MALISHEVA: Gashi, Kacolli, Hoti, Bruqi, Pira, Ulluri, Vitija, Pefqeli, Yoan, H. Hyseni, Stullqaku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga