Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NGA KONFERENCA

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës


28 May, 2021 @12:24

Portieri Arijanet Muriç dhe mbrojtësi Ibrahim Dresevic nuk do t’i mund t’i ndihmojnë Kosovës për përballjet miqësore të qershorit, ka bërë të ditur Bernard Challandes në konferencë për shtyp sot.

Derisa Dresevic ka rezultuar me COVID-19, Muriç është i sëmurë dhe të dy e kanë të pamundur t’i bashkohen ekipit.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja