Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARSENAL

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë


7 April, 2021 @16:09

Arsenali nuk po rehatohet nga lëndimet dhe telashet e Mikel Artetas po vazhdojnë, pasi që së fundit Goal.com ka raportuar se edhe Kieran Tierney do të mungojë për 6 javë për shkak të lëndimit të ligamentit.

Derisa në njërën anë janë ditët e fundit të shërimit të Bukayo Sakës, Emile Smith Roweit dhe Granit Xhakës - që pritet të jenë në fushë në përballjet e Europa Ligës, mbrojtësi i majtë Tierney është konfirmuar për mungesë gjashtë-javore te topçinjtë.


FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

07/04/21 @ 14:45

11-SHET

Formacionet zyrtare: Istogu - Dukagjini

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Istogu - Dukagjini

07/04/21 @ 14:42

BLUE MANCHESTER

Pas vazhdimit, flet De Bruyne

Premier League/Transfere

Pas vazhdimit, flet De Bruyne

07/04/21 @ 13:12

BARCELONA

Nesër vendoset për El Clasico

La Liga

Nesër vendoset për El Clasico

07/04/21 @ 12:59

LISTA E LOJTARËVE

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17

Përfaqësuesja

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17

07/04/21 @ 12:41

ROJIBLANCOS

Nuk do të mund të kthehet!

La Liga

Nuk do të mund të kthehet!

07/04/21 @ 12:37

REAL MADRID

Ramos krenar me ekipin

Champions League/La Liga

Ramos krenar me ekipin

07/04/21 @ 12:33

DUELET E KTHIMIT

Në kërkim të gjysmëfinales

Europa League

Në kërkim të gjysmëfinales

15/04/21 @ 13:19

TË GJITHA NDESHJET

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

Europa League

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

08/04/21 @ 23:03

EUROPA LEAGUE

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

Europa League

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

08/04/21 @ 19:56

EUROPA LEAGUE

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

Europa League

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

08/04/21 @ 19:48

ÇEREKFINALET

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

19/03/21 @ 13:03

SHORTI

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

Europa League

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

18/03/21 @ 23:34

RANGERS 0-2 SLAVIA P

Ish-sulmuesi i Skënderbeut shënon, Slavia befason Rangersin e Gerrardit

Europa League/International

Ish-sulmuesi i Skënderbeut shënon, Slavia befason Rangersin e Gerrardit

18/03/21 @ 23:07

MILAN - UNITED

Pogba vendimtar, United eliminon Milanin

Europa League

Pogba vendimtar, United eliminon Milanin

18/03/21 @ 23:01

PAS NDESHJES

Mou: Nuk ishte befasi

Europa League

Mou: Nuk ishte befasi

18/03/21 @ 22:09

EUROPA LEAGUE

Kumbulla 90 minuta, Roma eliminon Shakhtarin

Europa League

Kumbulla 90 minuta, Roma eliminon Shakhtarin

18/03/21 @ 21:43


 
Të gjitha lajmet nga Europa League