Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTERS

Finalja e Ligës së Kombeve, 11-shet startuese Spanja-Franca

Finalja e Ligës së Kombeve, 11-shet startuese Spanja-Franca


10 October, 2021 @19:43

Pas një orë do të nis përballja finale e Ligës së Kombeve, ku Spanja e Franca do të luftojnë për trofeun e parë të tyre në histori të kësaj gare.

Selektori i Spanjës, Luis Enrique dhe ai i Francës, Didier Deschamps kanë vendosur për këto 11-she startuese në finale:

SPANJA XI: Unai Simon; Laporte, Eric, M Alonso, Azpilicueta; Busquets (kap.), Rodri, Gavi; Ferran Torres, Sarabia, Oyarzabal.

FRANCA XI: Lloris (kap.); Varane, Kounde, Kimpembe; Pogba, Tchouameni; Pavard, Theo Hernandez; Griezmann, Mbappe, Benzema.

Kujtojmë finalen e parë të Ligës së Kombeve, dy vite më parë e kishte fituar Portugalia.


POLONI

Futbollisti polak i jep fund karrierës në kombëtare

Kualifikimet për Botëror/International

Futbollisti polak i jep fund karrierës në kombëtare

10/10/21 @ 18:16

STËRVITJA PAS HUMBJES

Në shi, nisin stërvitjet për duel ndaj Gjeorgjisë

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Në shi, nisin stërvitjet për duel ndaj Gjeorgjisë

10/10/21 @ 17:32

LIGA E KOMBEVE

Liga e Kombeve, Italia merr vendin e tretë

Liga e Kombeve/International

Liga e Kombeve, Italia merr vendin e tretë

10/10/21 @ 16:59

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika

Liga e Kombeve

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika

10/10/21 @ 14:43

TRAJNERI I POLONISË

Sousa i bindur: Në Shqipëri vetëm fitore

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Sousa i bindur: Në Shqipëri vetëm fitore

10/10/21 @ 13:45

MATEMATIKA MË E THJESHTË

Si kualifikohet Shqipëria në PlayOff të Botërorit?

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Si kualifikohet Shqipëria në PlayOff të Botërorit?

10/10/21 @ 13:02

LIGA E KOMBEVE

Liga e Kombeve, Italia merr vendin e tretë

Liga e Kombeve/International

Liga e Kombeve, Italia merr vendin e tretë

10/10/21 @ 16:59

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika

Liga e Kombeve

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika

10/10/21 @ 14:43

BELGJIKA 2-3 FRANCA

Përmbysje e pabesueshme! Franca në finale

Liga e Kombeve/International

Përmbysje e pabesueshme! Franca në finale

07/10/21 @ 22:39

11-SHET

Formacionet zyrtare: Belgjika - Franca

Liga e Kombeve

Formacionet zyrtare: Belgjika - Franca

07/10/21 @ 19:39

GJYSMËFINALJA E DYTË, SONTE

Belgjika-Franca, për t’i dalë përballë Spanjës

Liga e Kombeve/International

Belgjika-Franca, për t’i dalë përballë Spanjës

07/10/21 @ 11:29

NATIONS LEAGUE FINALS 20/21

Spanja finaliste e parë! Eliminon kampionin e Evropës

Liga e Kombeve/International

Spanja finaliste e parë! Eliminon kampionin e Evropës

06/10/21 @ 22:47

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Spanja

Liga e Kombeve

Formacionet zyrtare: Italia - Spanja

06/10/21 @ 19:38

SONTE SUPER DUELI

Italia-Spanja, për finale

Liga e Kombeve/International

Italia-Spanja, për finale

06/10/21 @ 11:46

NATI

Zvicra në kërkim të selektorit

Kualifikimet për Botëror/Liga e Kombeve/Ligue 1/International/Transfere

Zvicra në kërkim të selektorit

28/07/21 @ 01:17

UEFA

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

Evropiani/Liga e Kombeve/International

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

31/03/21 @ 16:06


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve