Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Flamurtari zyrtarizon trajnerin e ri

Flamurtari zyrtarizon trajnerin e ri


1 July, 2021 @14:13

Skuadra e Flamurtarit sot ka zyrtarizuar trajnerin e ri.

Flamurtari ka arritur marrëveshje me trajnerin Jeton Nesimi, derisa ndihmësi i tij do të jetë Menga Erxhan.

Skuadra prishtinase në stinorin e kaluar, ishte shumë afër të rikthehet në Superligë, por pësoi nga Dukagjini në ndeshjen e barazhit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë