Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini


29 November, 2021 @12:11

Ndeshja e fundit e xhiros së 16 në Superligën e Kosovës në futboll, do të luhet në mes të Dritës dhe Dukagjinit nga ora 13:00.

Gjyqtari kryesor në këtë ndeshje do të jetë Mentor Ajeti.

Caktohen 11-shet zyrtare që të dyja skuadrave.

DRITA: Maloku; Limani, Balde, Cuculi, Blakçori; Jashari, Muja, Ajzeraj, Broja, Krasniqi, Simonovski.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Kuqi, Basriu, Dallku, Syla; Shabani, Ahmeti, Carioca, Mulaj, Merlaku, Chibueze.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga