Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Besa

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Besa


16 May, 2021 @14:43

Publikohen formacionet zyrtare të Feronikelit dhe Besës.

FERONIKELI: Avdyli, Dabiqaj, Lladrovci, Thaqi, Hoti, Malaj, Bojku, Islami, Maliqi, Milickovic, Hoxha.

BESA: Haxhijaj, Maliqi, Rajovic, Ajdini, Taghiyoullah, Salihu. Sheqerolli, Raçi, Beseni, M’Bareck, Qorri.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga