Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/8

Formacionet zyrtare: Hungari-Belgjikë

Foto; UEFA EURO2016

Formacionet zyrtare: Hungari-Belgjikë


26 June, 2016 @20:02

Në ndeshjen përmbyllëse të ditës së sotme, Belgjika luan ndaj Hungarisë.

Formacionet zyrtare:

HUNGARIA:  Kiraly, Lang, Juhasz, Guzmics, Kadar, Gera, Lovrencsics, Kleinheisler, Nagy, Dzsudzslk, Szalai

BELGJIKA: Courtois, Meunier, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, Witsel, Nainggolan, De Bruyne, Mertens, Hazard, Lukaku


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016