Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli

6 November, 2019 @17:07

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Feronikelit.

PRISHITNA: Bekaj, Thaqi, Ibrahimi, Bekteshi, Haliti, Bardhoku, Miftaraj, Ahmeti, Krasniqi, Korenica, Januzi.

FERONIKELI: Smakiqi, Islami, Lladrovci, Thaqi, Hoxha, Bojku, Dabiqaj, Carioca, Fazliu, Hoti, Rexha.

DRENICA - TREPÇA '89

2 penallti, 5 gola në duelin Drenica-Trepça ‘89

6 November, 2019 @16:17

Të pranishmit në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj, e përjetuan një ndeshje interesante në mes të Drenicës dhe Trepçës ‘89. …

DRITA - DUKAGJINI

Izair Emini vendimtar, Drita në fund kalon Muhaxhirin

6 November, 2019 @15:54

Në minutat shtesë të ndeshjes, me golin e Izair Eminit, Drita e mposhti Dukagjinin me rezultat minimal 1-0. Skuadra gjilanase…

BALLKANI - LLAPI

Potoku shpëton Ballkanin nga humbja

6 November, 2019 @15:46

Ndeshja në mes të Ballkanit dhe të Llapit, ka përfunduar me rezultat 1-1. Skuadra e Llapi kaloi në epërsi përmes…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

6 November, 2019 @12:45

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe të Dukagjinit. DRITA: Tofiloski, Limani, Cuculi, Hasanaj, Blakçori, B.Shabani, Namani, Vucaj, Bujar Shabani,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Llapi

6 November, 2019 @12:36

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Llapit. BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Turku, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga