Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

6 November, 2019 @12:45

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe të Dukagjinit.

DRITA: Tofiloski, Limani, Cuculi, Hasanaj, Blakçori, B.Shabani, Namani, Vucaj, Bujar Shabani, Xh.Shabani, Fortunato.

DUKAGJINI:  Muhaxhiri, Basriu, Syla, Elezaj, Palushaj, Haliti, Dushi, Mustafa, Gava, Merlaku, Demiri.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Llapi

6 November, 2019 @12:36

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Llapit. BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Turku, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Trepça ‘89

6 November, 2019 @12:18

Janë caktuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe të Trepçës ‘89. DRENICA: Ymeri, Balde, Sykaj, Thaqi, Hamiti, Bejta, Gbowea, Hyseni Elshani,…

FLAMURTARI - DRITA

Stullqaku vendos, Drita ‘bie’ në kryeqytet

3 November, 2019 @14:59

Me një gol të Torviol Stullqakut në minutën e 75’ të ndeshjes, Flamurtari ka arritur ta fitojë me rezultat minimal…

GJILAN - FERIZAJ

Tregolësh i Fiton Hajdarit, Gjilani bindës

3 November, 2019 @14:56

Pa shumë probleme, Gjilani ka arritur ta mposhtë Ferizajin sot, për ta shënuar kështu fitoren e nëntë sezonale. Dueli mes…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Drita

3 November, 2019 @12:43

Janë caktuar formacionet zyrtare të Flamurtarit dhe të Dritës. FLAMURTARI: Nikaj, Zenunaj, Granchov, Ilijovski, Bruqi, Isljami, Dumani, Krasniqi, Zeqiri, Maxhuni,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga