Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Drita - Dukagjini

6 November, 2019 @12:45

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe të Dukagjinit.

DRITA: Tofiloski, Limani, Cuculi, Hasanaj, Blakçori, B.Shabani, Namani, Vucaj, Bujar Shabani, Xh.Shabani, Fortunato.

DUKAGJINI:  Muhaxhiri, Basriu, Syla, Elezaj, Palushaj, Haliti, Dushi, Mustafa, Gava, Merlaku, Demiri.

E FUNDIT

Kampionët e grupeve në Ligë të Parë, në Superligë

Foto: FFK

14 July, 2020 @16:46

Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka mbajtur sot mbledhjen e radhës dhe ka vendosur disa gjëra me rëndësi sa i përket…

VUSHTRRIA 1-3 FERIZAJI

Ferizaji përmbys Vushtrrinë në duelin e të rënëve

Foto: FCFerizaj/mobile

13 July, 2020 @19:48

Në duelin e të rënëve nga Superliga, të zhvilluar në Ferki Aliu sot ku Vushtrria priti Ferizajin fituan mysafirët, duke…

LLAPI 1-0 FLAMURTARI

Pas 6 xhirosh, Llapi fiton! Selmani vendimtar

Foto: KFFlamurtari/fb

13 July, 2020 @19:18

Mesfushori Kastriot Selmani është treguar vendimtar sot, derisa Llapi ka shënuar fitoren e parë pas 6 xhirosh pa fitore për…

DUKAGJINI 3-2 TREPÇA'89

Dukagjini shënon fitoren e parë të vitit, befason ‘89-shin

13 July, 2020 @19:07

Dukagjini që javë më parë edhe matematikisht ra nga Superliga e Kosovës, ka befasuar sot Trepçën’89 që ende po lufton…

FERONIKELI 0-1 BALLKANI

Me Baftiun, Ballkani i afrohet në tri pikë Dritës

Foto: FCBallkani/fb

13 July, 2020 @18:53

Një gabim i mbrojtësit të dikurshëm të reprezentacionit të Kosovës, Ilir Berisha dhe shfrytëzim i tij nga futbollisti më në…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga