Të gjitha lajmet

BUNDESLIGA

Freiburgu i Abrashit vazhdon me fitore

Freiburgu i Abrashit vazhdon me fitore


2 January, 2021 @17:48

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Amir Abrashi, ka vazhduar të regjistrojë rezultate pozitive edhe këtë javë në Bundesligën gjermane.

Ekipi i Abrashit, Freiburg, ka shënuar fitoren e katërt rresht duke e mposhtur Hoffenheimin me rezultat 1-3.

Abrashi në këtë ndeshje u inkuadrua në minutë 84’ dhe pati pak kohë për ta dëshmuar veten.

Freiburgu i Abrashit aktualisht gjendet në mesin e tabelës me 20 pikë të tubuara.


RANGERS - CELTIC

Rangers fiton derbin me autogol, diferenca 19 pikë me Celtic

International

Rangers fiton derbin me autogol, diferenca 19 pikë me Celtic

02/01/21 @ 17:15

PODUJEVË

Llapi do t’i fillojë të hënën stërvitjeve

FFK Superliga

Llapi do t’i fillojë të hënën stërvitjeve

02/01/21 @ 16:40

TURQI

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

Kombëtarja/Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

02/01/21 @ 16:28

PSG

Zyrtare: Pochettino trajneri i PSG

Ligue 1

Zyrtare: Pochettino trajneri i PSG

02/01/21 @ 16:19

SUEDI

Astrit Selmani fiton çmimin “Kristallkulan”

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Astrit Selmani fiton çmimin “Kristallkulan”

02/01/21 @ 16:00

E FUNDIT

Coronavirus shtyen edhe një tjetër ndeshje në PremierLigë

Premier League

Coronavirus shtyen edhe një tjetër ndeshje në PremierLigë

02/01/21 @ 13:35

KECIORENGUCU - BURSASPOR

Arb Manaj startues në humbjen e skuadrës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Arb Manaj startues në humbjen e skuadrës

02/01/21 @ 13:34

TRANSFER

Armando Sadiku shkon larg, transferohet në Bolivi

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Armando Sadiku shkon larg, transferohet në Bolivi

24/01/21 @ 09:19

SHQIP NË BOTË

Uzuni me gol, shpëton skuadrën nga humbja

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Uzuni me gol, shpëton skuadrën nga humbja

23/01/21 @ 20:39

TRANSFER

Albion Ademi prezentohet te kampioni i shumëfishtë i Suedisë

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Albion Ademi prezentohet te kampioni i shumëfishtë i Suedisë

21/01/21 @ 22:14

MEDIA TALKS

Manaj mund të kthehet në Itali, e kërkojnë dy skuadra

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj mund të kthehet në Itali, e kërkojnë dy skuadra

20/01/21 @ 14:23

VIDEO

Çekiçi bënë të pamundurën, shënon nga goditje e lirë në kënd të vdekur

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çekiçi bënë të pamundurën, shënon nga goditje e lirë në kënd të vdekur

10/01/21 @ 16:01

TRANSFER

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri

04/01/21 @ 22:58

SHQIP NË BOTË

50 talentët e së ardhmes, në listë edhe mbrojtësi shqiptar

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

50 talentët e së ardhmes, në listë edhe mbrojtësi shqiptar

03/01/21 @ 11:14

TURQI

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

Kombëtarja/Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

02/01/21 @ 16:28

EDOARDO REJA

Momenti i zhgënjimit dhe i gëzimit, planet për 2021

Kombëtarja/Intervista

Momenti i zhgënjimit dhe i gëzimit, planet për 2021

31/12/20 @ 03:09

ORARI I NDESHJEVE TË SHQIPËRISË

Orari i plotë i Shqipërisë në kualifikime për “Katari 2022”

Kombëtarja

Orari i plotë i Shqipërisë në kualifikime për “Katari 2022”

08/12/20 @ 19:20


Të gjitha lajmet nga Kombëtarja