Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KRASIMIR BALAKOV

Gabimet bullgare dhe cilësia e Kosovës

Foto: lap.bg

Gabimet bullgare dhe cilësia e Kosovës


11 June, 2019 @14:39

Selektori i ri i Bullgarisë, Krasimir Balakov, në deklaratë për media pas humbjes nga Kosova ka numëruar cilësitë e ekipit të Kosovës, pasi që tregoi gabimet e ekipit të tij.

TABELA DREJT EURO 2020

“Një fund shumë i keq për ne. Duhet të pranojmë se Kosova qëndroi shumë më mirë se ne në fushë në minutat e fundit të ndeshjes. Ne nuk bëmë asgjë, fizikisht, me cilësi, të gjitha këto ishin në anën e tyre. Dhe, duhet të pranojmë që cilësia ishte në anën e tyre. Por ne do të vazhdojmë këndelljen tonë,” ka thënë Balakov.

TABELA DREJT EURO 2020

Balakov që mori drejtimin e Bullgarisë në maj të këtij viti, duke zëvendësuar Petar Hubchevin në bankë, ka nisur kualifikimet me 2 disfata. Hubchev, që la reprezentacionin dhe kaloi te Levski, kishte dy barazime në dy ndeshjet e para me Bullgarinë.

Hubchev


LOJTARI MË I MIRË I KOSOVËS

Arbër Zeneli mbyll vitin 2019

Evropiani/Përfaqësuesja/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Arbër Zeneli mbyll vitin 2019

11/06/19 @ 14:16

PARA NDESHJES

Kosova U21, në kërkim të kryesimit të grupit

Përfaqësuesja/International

Kosova U21, në kërkim të kryesimit të grupit

11/06/19 @ 13:41

SHORTI I EUROPA LIGËS

Prishtina vendase në ndeshjen e parë

FFK Superliga/Europa League

Prishtina vendase në ndeshjen e parë

11/06/19 @ 13:24

PRE QUALIFICATIONS

Feronikeli mëson rivalin në Champions

FFK Superliga/Champions League

Feronikeli mëson rivalin në Champions

11/06/19 @ 12:38

KOSOVA

Humbja e fundit në 2017!

Evropiani/Përfaqësuesja

Humbja e fundit në 2017!

10/06/19 @ 23:49

BULLGARIA - KOSOVA

Bullgaria vs. Kosova, notat e lojtarëve të Kosovës

Evropiani/Përfaqësuesja

Bullgaria vs. Kosova, notat e lojtarëve të Kosovës

10/06/19 @ 22:49

BULLGARIA - KOSOVA

Kosova shkruan histori në Sofje!

Evropiani/Përfaqësuesja

Kosova shkruan histori në Sofje!

10/06/19 @ 22:39

BULLGARIA - KOSOVA

Bullgaria vs. Kosova, 11-shet startuese

Evropiani/Përfaqësuesja

Bullgaria vs. Kosova, 11-shet startuese

10/06/19 @ 19:38

BULLGARIA - KOSOVA

Bullgaria vs. Kosova, të shitura vetëm 25% të biletave

Evropiani/Përfaqësuesja

Bullgaria vs. Kosova, të shitura vetëm 25% të biletave

10/06/19 @ 18:49

NGA KONFERENCA

Balakov kërkon fitore, patjetër

Evropiani/Përfaqësuesja/International

Balakov kërkon fitore, patjetër

10/06/19 @ 15:46

TOP 11

Ekipi më i mirë i EURO2020 nga UEFA

Evropiani/International

Ekipi më i mirë i EURO2020 nga UEFA

13/07/21 @ 11:37

GIORGIO CHIELLINI

Diçka magjike

Evropiani/Serie A/International

Diçka magjike

12/07/21 @ 11:54

PAS NDESHJES

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

Evropiani/Serie A/International

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

12/07/21 @ 01:01

PLAYER RATINGS @ FINAL

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

Evropiani/Serie A/International

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

12/07/21 @ 00:49

FINALJA EURO2020

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

Evropiani/Serie A/International

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

11/07/21 @ 23:55

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia

11/07/21 @ 19:49

EURO2020

Dita 31, dita e finales

Evropiani

Dita 31, dita e finales

11/07/21 @ 11:52

EURO 2020

Southgate tregon se cili lojtar është i dyshimt për finale

Evropiani

Southgate tregon se cili lojtar është i dyshimt për finale

10/07/21 @ 21:19

KAMPIONATI EVROPIAN

Ceferin: Nuk do ta mbështes më formatin e Kampionatit Evropian

Evropiani

Ceferin: Nuk do ta mbështes më formatin e Kampionatit Evropian

10/07/21 @ 13:30

ITALIA

Chiellini: Jemi një centimetër larg trofeut

Evropiani/Serie A

Chiellini: Jemi një centimetër larg trofeut

09/07/21 @ 16:30


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani