Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SAN PAOLO

Giaccherini bashkëlojtar i Hysajt

Emanuele Giacherini, derisa ishte pjesë e Juventusit/ REUTERS/ Arkiv

Giaccherini bashkëlojtar i Hysajt


17 July, 2016 @10:33

Mesfushori i Italisë dhe Sunderlandit, Emanuele Giaccherini, i është bashkuar radhëve të Napolit.

Futbollisti 31 vjeç që dallohet me energjinë e tij në lojë, ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me Napolin, shkruan BBC Sport sot.


MILOT RASHICA

Rashica i shënon rusëve

International/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica i shënon rusëve

16/07/16 @ 21:16

TRANSFER

Përparim Islami te Trepça ‘89

FFK Superliga/Transfere

Përparim Islami te Trepça ‘89

16/07/16 @ 20:31

TALENTI BAVAREZ

Shabani debuton te Bayerni

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Shabani debuton te Bayerni

16/07/16 @ 19:00

STAMFORD BRIDGE

Chelsea zyrtarizon Kanten

Premier League/Transfere

Chelsea zyrtarizon Kanten

16/07/16 @ 16:20

SULMUESI KUQEZI

Sadiku në formë, bie në sy të Gladbachut

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Sadiku në formë, bie në sy të Gladbachut

16/07/16 @ 12:59

CROTONE

Përforcohen edhe kalabrezët

Serie A/Transfere

Përforcohen edhe kalabrezët

16/07/16 @ 12:52

BELGU

Witsel pranë neroazzurrëve

Serie A/International/Transfere

Witsel pranë neroazzurrëve

16/07/16 @ 12:35

ALGJERIANI

Mahrez nuk do të qëndrojë

Premier League/Transfere

Mahrez nuk do të qëndrojë

16/07/16 @ 12:20

MEDIA

Futbollisti shqiptar drejt Japonisë?

International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar drejt Japonisë?

15/07/16 @ 21:42

TRAJNERI

Visoka merr drejtimin e Flamurtarit U19

FFK Liga e parë

Visoka merr drejtimin e Flamurtarit U19

15/07/16 @ 20:42

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

MAN UTD

Për Rashford stinori nis në tetor

Premier League/International

Për Rashford stinori nis në tetor

14/07/21 @ 16:15

ERLING HAALAND

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

Premier League/Bundesliga/Transfere

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

13/07/21 @ 12:50

ITALIANI

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

Premier League/Serie A/Transfere

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

12/07/21 @ 13:40

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Premier League/La Liga/Transfere

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

11/07/21 @ 15:10

PREMIER LEAGUE

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

Premier League/Serie A/Transfere

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

10/07/21 @ 16:25

SERIE A

Giroud gati për në Itali

Premier League/Serie A/Transfere

Giroud gati për në Itali

08/07/21 @ 18:58

PSG

Pochettino kërkon yllin francez

Premier League/Ligue 1/Transfere

Pochettino kërkon yllin francez

08/07/21 @ 18:40

BBC MORNING

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

Evropiani/Premier League/International

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

08/07/21 @ 12:48

ANGLIA - DANIMARKA

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

Evropiani/Premier League/International

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

07/07/21 @ 23:46


 
Të gjitha lajmet nga Premier League