Të gjitha lajmet

E FUNDIT

Gjendet aeroplani i Salas

Gjendet aeroplani i Salas

3 February, 2019 @22:49

Aeroplani i vogël, piper (lex. pajper) është gjetur.

Sky Sports ka bërë të ditur para pak çastesh se familjarët e futbollistit Emiliano Sala janë informuar nga AAIB (hetuesia për aksidente ajrore) që sot në mëngjes në kanalin anglez është parë aeroplani.

Malibu Piper u humb nga radari në afër të Channel Islands më 22 janar, ndërsa si futbollisti Emiliano Sala (që u bë rekord transferi i Cardiff Cityt) ashtu edhe piloti David Ibbotson nuk janë gjetur.

MANCHESTER UNITED

Bojkot klubit, kërkohet ndërrimi i kryesisë!

7 May, 2019 @19:29

Me hashtagun #UnfollowManUnited, tifozët e Manchester United në rrjetet sociale kanë filluar një fushatë për bojkotimin e klubit që ata…

U ULEN RROGAT

Manchester United dënon lojtarët

7 May, 2019 @16:39

Futbollistët e Manchester Unitedit sezonin e ardhshëm do të pagohen 25% më pak nga rrogat e tyre aktuale. Ky…

JAMIE VARDY

5-shja e bën më të mirin

7 May, 2019 @16:20

Sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy, është përzgjedhur lojtari më i mirë i muajit prill në Premier Ligë sot. …

PEP GUARDIOLA

100% për të dytën në 3 muajt e fundit

7 May, 2019 @16:09

Pep Guardiola, është përzgjedhur trajneri më i mirë i muajit prill në Premier Ligë. Kjo është hera e dytë…

TREGIMI I MOMENTIT

Të gjithë brohoritën “mos shuto”, por ai shënoi

Foto: premierleague.com

7 May, 2019 @12:15

Prej trajnerit Pep Guardiola, e deri te futbollistët si Raheem Sterling dhe Sergio Aguero - janë konfirmuar t’i kenë brohoritur…

Të gjitha lajmet nga Premier League