Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TOTTENHAM 1-2 A.VILLA

Humb Tottenham, rrezikon edhe Europa League-n

Humb Tottenham, rrezikon edhe Europa League-n


19 May, 2021 @21:09

Skuadra e Tottenhamit ka vazhduar formën jo të mirë, kësaj radhe duke u mposhtur në shtëpi nga Aston Villa me rezultatin 1-2.

Tottenhami kaloi në epërsi herët në pjesën e parë, kur Bergwijni shënoi për 1-0, mirëpo Aston Villa përmbysi rezultatin qysh në pjesën e parë me një autogol të Reguilonit dhe një gol të Watkinsit.

Me këtë humbje, Tottenhami mbetet në kuotën e 59 pikëve, ndërsa pas dështimit për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve, tani rrezikon seriozisht edhe pjesëmarrjen në Europa League.


KUPA E KOSOVËS

Dominimi vazhdon, KFF Mitrovica fiton Kupën e Kosovës

Kupa e Kosovës

Dominimi vazhdon, KFF Mitrovica fiton Kupën e Kosovës

19/05/21 @ 19:03

ZVICRA

Shpallet lista e Zvicrës, ftohet edhe Zeqiri

Evropiani

Shpallet lista e Zvicrës, ftohet edhe Zeqiri

19/05/21 @ 17:34

MILAN

Ofertë e majme për yllin e Milanit

Serie A

Ofertë e majme për yllin e Milanit

19/05/21 @ 16:24

DREJT KOSOVËS

3 futbollistë të Malishevës marrin ftesa nga Kosova

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Përfaqësuesja

3 futbollistë të Malishevës marrin ftesa nga Kosova

19/05/21 @ 16:16

HALL OF FAME

Edhe Dennis Bergkamp në Premier League Hall of Fame

Premier League

Edhe Dennis Bergkamp në Premier League Hall of Fame

19/05/21 @ 15:43

GJERMANIA

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

Evropiani

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

19/05/21 @ 13:16

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00

PREMIER LEAGUE

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

Premier League

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

05/06/21 @ 13:21

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

Premier League

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

05/06/21 @ 12:48


 
Të gjitha lajmet nga Premier League