Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MILAN

Ofertë e majme për yllin e Milanit

Ofertë e majme për yllin e Milanit


19 May, 2021 @16:24

Skuadra nga Katari, Al Duhail, ka bërë një ofertë shumë të mirë për yllin turk të Milanit, Hakan Calhanoglun.

Sipas SkySports, Al Duhail ka ofruar një pagë prej 8 milionë eurove në vit turkut dhe dëshiron të nënshruajë kontratë 3 vjeçare.

Gjithashtu 8 milionë euro do t’i ipen edhe Milanit, derisa bisedimet me menaxherin e lojtarit do të bëhen në javën e ardhshme.

Hakan Calhanoglu dëshiron ta vazhdojë karrierën e tij në Evropë.

27 vjeçari sivjet për Milanin luajti në 42 ndeshje me 9 gola e 11 asistime.


DREJT KOSOVËS

3 futbollistë të Malishevës marrin ftesa nga Kosova

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Përfaqësuesja

3 futbollistë të Malishevës marrin ftesa nga Kosova

19/05/21 @ 16:16

HALL OF FAME

Edhe Dennis Bergkamp në Premier League Hall of Fame

Premier League

Edhe Dennis Bergkamp në Premier League Hall of Fame

19/05/21 @ 15:43

GJERMANIA

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

Evropiani

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

19/05/21 @ 13:16

HALL OF FAME

Keane e Lampard në Premier League Hall of Fame

Premier League

Keane e Lampard në Premier League Hall of Fame

19/05/21 @ 12:17

CHELSEA 2-1 LEICESTER

Chelsea pranë Championsit, Leicester rrezikon gjithçka

Premier League

Chelsea pranë Championsit, Leicester rrezikon gjithçka

18/05/21 @ 23:28

ILIR MUSTAFA

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

18/05/21 @ 23:23

BAYERN MUNICH

Ekip me 5 yje!

Bundesliga

Ekip me 5 yje!

18/05/21 @ 22:53

MEDIA TALKS

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

Ligue 1/La Liga

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

18/05/21 @ 22:46

SERIE A

Radu tek Inter?

Serie A/Transfere

Radu tek Inter?

19/06/21 @ 20:50

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

SERIE A

Ndërron jetë ish-futbollisti i Juventus

Serie A

Ndërron jetë ish-futbollisti i Juventus

18/06/21 @ 22:20

TRANSFERE

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

Evropiani/Serie A/Transfere

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

18/06/21 @ 22:10

SERIE A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

Evropiani/Serie A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

18/06/21 @ 17:00

MEDIA TALK

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

18/06/21 @ 00:20

REAL MADRID

Ramos në Serie A, por te cila skuadër?

Serie A/La Liga/Transfere

Ramos në Serie A, por te cila skuadër?

17/06/21 @ 19:35

SERIE A

A gaboi Milan që e largoi Locatellin?

Serie A

A gaboi Milan që e largoi Locatellin?

17/06/21 @ 19:25

ISH LOJTARI I JUVES, INTERIT E ARSENALIT

Vieira tregon dobësitë e Italisë

Evropiani/Serie A

Vieira tregon dobësitë e Italisë

17/06/21 @ 14:32

BRENDA 24 ORËVE ZYRTARIZIMI

Milan vendos, Tomori rossoner me letra

Serie A/Transfere

Milan vendos, Tomori rossoner me letra

17/06/21 @ 14:19


 
Të gjitha lajmet nga Serie A