Të gjitha lajmet

NAPOLI

I lëndohen tre lojtarë të rëndësishëm

I lëndohen tre lojtarë të rëndësishëm

15 March, 2019 @15:55

Skuadra e Napolit nuk dihet se si do të përballojë tërë muajin mars, pasi që sipas njoftimit të fundit të ekipit i janë lënduar tre lojtarë të rëndësishëm të 11-shes së parë të ekipit.

Lorenzo Insigne, Vlad Chiriches dhe Amadou Diwara nuk do të jenë në dispozicion të trajnerit Carlo Ancelotti për tre javë minimalisht, ka bërë të ditur klubi.

Derisa Insigne dhe Chiriches kanë lënduar muskulin e këmbës, Diawara ka telashe me këmbën e tij të djathtë, ka shkruar në faqen zyrtare klubi napolitan.

EREDIVISIE

Humbja në derbi e lë pa punë

17 December, 2019 @1:33

Derbi i madh holandez mes Feyenoordit dhe PSV-së në fundjavë përfundoi me fitoren e vendasve, ndërsa këta të fundit u…

EUROPA LEAGUE

Europa League, shorti i 1/16 së finales

16 December, 2019 @13:04

Pas shortit të UEFA Champions League, në Nyon të Zvicrës u mbajt edhe shorti për 1/16 e finales së…

E FUNDIT

E pritura, ndodhi

29 November, 2019 @11:15

Humbja e djeshme nga Eintrachti i Frankfurtit në kuadër të Europa Ligës, mbushi tërë kapakun e durimit te drejtuesit e…

UNITED 3-0 PARTIZAN

Man Utd me 4 ekipe tjera sigurojnë kualifikimin

Foto: uefa.com

7 November, 2019 @23:49

Manchester United ka kaluar lehtë pengesën e Partizanit të Beogradit sonte në kuadër të Europa Ligës, për të siguruar pranverën…

GRUPI C

Gabim trashanik i Valon Berishës, Lazio mposhtet në fund

Foto: uefa.com

7 November, 2019 @22:01

Lazio ka vetëm gjasa teorike për të siguruar pranverën në garat evropiane, pasi që sonte me disfatën nga Celticu, i…

Të gjitha lajmet nga Europa League